Wpis z mikrobloga

Podoba mi się, że nadal najpoważniejszym zarzutem #4konserwy wobes @lakukaracza_ jest to, że bierze psychotropy. XDD #!$%@? ziomeczki, ile wy macie lat? Wiecie, że choroba psychiczna to nie jest cos, czego trzeba się wstydzić? Uwaga, bo teraz wam moze mózgi przepalić - psychotropy po to są, żeby je brać, jeżeli ktoś ich potrzebuje. No #!$%@? niemożliwe.

Co za las, jak w tym kraju ma być dobrze, skoro jedynymi kontrargumentami w jakiejkolwiek dyskusji są inwektywy xD. Aczkolwiek dobrze, że coś się zaczyna zmieniać w tym względzie za sprawa neuropy, która z reguły stara się podeprzeć swoje tezy danymi, co jest raczej rzadko spotykane po drugiej stronie.

#bekazpodludzi #bekazkatoli #neuropa
  • 144
  • Odpowiedz
Nie rozumiecie ważnej rzeczy - katole w nienawiści do chorych psychicznie nie różnią się niczym od fanatyków gejów i tych co chcą ich mordować w imię allaha - gdyby lakuka twierdził, że są tylko dwie płcie to by był tak samo atakowany za zaburzenia psychiczne, tylko przez tych oburzonych teraz, że katole atakują go za psychotropy xD
  • Odpowiedz
@lakukaracza_: nie mamy po 15 lat, mówmy wprost o wszystkim. Jeśli próbujesz przekonać wszystkich, że prześmiewczy i piętnujący stygmatem "przegrywa" post to wołanie o wyrozumiałość to traktujesz nas jak debili i nie zamierzam wchodzić w tej kwestii w polemikę, gdyż jest ona jasna, klarowna i poza wszelkimi wątpliwościami. A jeśli rzeczywiście jest tak jak twierdzisz to tak skrajnie niedopowiedziane ubierasz swoje intencje w słowa, że lepiej jakbyś zamilknął na zawsze i
  • Odpowiedz
ITT: Nerłopki, które każdego dnia wyzywają wszystkich od "chorych psychicznie", "urojeniowców" i mających "schizofrenię prawakoidalną", płaczą o stygmatyzowanie chorób psychicznych xDDDD. Co za hipokryci.
  • Odpowiedz
@Nieprzyjazny_Ziemniak: od kiedy przytaczanie faktycznych wypowiedzi lakukaraczy to jakaś nagonka na osoby z zaburzeniami psychicznymi i leczących się na nie?

jak teraz zauważyłem że to nawet Ty linkowales do psychotropów Lakukaraczy


No, linkowałem - po to, żeby ten któremu odpowiadałem przestał zaprzeczać, że to z psychotropami nie miało miejsca.
  • Odpowiedz