Wpis z mikrobloga

Podoba mi się, że nadal najpoważniejszym zarzutem #4konserwy wobes @lakukaracza_ jest to, że bierze psychotropy. XDD #!$%@? ziomeczki, ile wy macie lat? Wiecie, że choroba psychiczna to nie jest cos, czego trzeba się wstydzić? Uwaga, bo teraz wam moze mózgi przepalić - psychotropy po to są, żeby je brać, jeżeli ktoś ich potrzebuje. No #!$%@? niemożliwe.

Co za las, jak w tym kraju ma być dobrze, skoro jedynymi kontrargumentami w jakiejkolwiek dyskusji są inwektywy xD. Aczkolwiek dobrze, że coś się zaczyna zmieniać w tym względzie za sprawa neuropy, która z reguły stara się podeprzeć swoje tezy danymi, co jest raczej rzadko spotykane po drugiej stronie.

#bekazpodludzi #bekazkatoli #neuropa
  • 144
  • Odpowiedz
@lakukaracza_: Dokładnie, ja myślę, że urodziłeś się po złej stronie granicy ( ͡° ʖ̯ ͡°) W Czechach takich poglądów jak Twoje i żony w ogóle nikt by nie komentował a w Polsce jak w lesie ( ͡° ʖ̯ ͡°) Życzę dużo zdrowia i zapraszam na Kofolę, jak będziecie kiedyś w Pradze ʕʔ
  • Odpowiedz
@Nieprzyjazny_Ziemniak: ja tam zczarnolistowałem typa, jak zobaczyłem, że jedyne co robi to obrażanie katolików, ja do niego, tak jak do żydów, nie mam nic, nawet szacunku, przekichane brać psychotabletki, ale jak to mówi Tomek Hajto "Niech mu ziemia lekką będzie", życzę powrotu do zdrowia
  • Odpowiedz
@uhu8 czo? Jak masz depresję to nie możesz być matematykiem? A jak masz zaburzenia lękowe to nie możesz być fizykiem? A jak masz fobie społeczną to nie możesz być programistą? Zejdź na ziemię, po pierwsze to drogowskaz nie musi chodzić do miasta, żeby wskazywać poprawną drogę, po drugie zaburzenia czy choroby psychiczne dotyczą masy ludzi w społeczeństwie, można je leczyć, a co najlepsze sprawnie funkcjonować, i nie rzadko mieć ogromny potencjał
  • Odpowiedz
@SinShop: mozesz być matematykiem czy czymstam, natomiast jeśli masz problem z równowagą psychiczną nie powinieneś mieć możliwości urządzania życia innym.
No żesz, kaman, per analogia - czy pedofil na prochach obniżających libido jest dla ciebie idealnym kandydatem na przedszkolankę? Niech sobie będzie naukowcem, hydraulikiem czy maszynistą, ale z dziećmi może jednak nie powinien pracować.
  • Odpowiedz
prawdziwy polak zamiast do lekarza idzie do monopolowego


@lakukaracza_: raczej że sznurem za stodołę. A później słyszy się rzewne głosy "ojojoj tyłu Polaków strzela co roku samobója, co robić"
A nic #!$%@? nie róbmy, śmiejmy się bardziej z tych którzy się leczą, a nuż to pomoże
  • Odpowiedz
  • 2
@uhu8 :

powiem tak: to, że ktoś wziął leki na bóle kręgosłupa nie oznacza, że powinien w związku z chwilowym brakiem bólu brać się za podnoszenie ciężarów.

Ludziom bez nóg lub z ułomnymi nogami nie powinno się dawać prac wymagających użycia tychże.

To, że ktoś bierze leki psychotropowe nie oznacza, że może funkcjonować normalnie, tylko że może
  • Odpowiedz
To, że ktoś bierze leki psychotropowe nie oznacza, że może funkcjonować normalnie, tylko że może funkcjonować.


@uhu8: Matko-bosko ale ty #!$%@?.
Dyskusje opiera się na logicznym dyskursie, gdzie liczą się argumenty i inteligencja. Nie na tym że dyskutant jest chory/nienormalny/brudny/beznogi/bezręki, to nie ma nic do rzeczy w miejscu gdzie liczą się argumenty.
Jeśli potrafisz udowodnić że ktoś ma błędne argumenty to wygrywasz dyskusje. Jeśli twierdzisz że ktoś ma błędne argumenty
  • Odpowiedz
@lakukaracza_: wciąż. Dla mnie jeśli bierzesz psychotropy, to jest coś z tobą nie tak. Fajnie, że próbujesz się leczyć, ale to nie jest żaden argument co do twoich #!$%@? postów ( ͡° ʖ̯ ͡°)

I tak, mam w dupie wasze wojenki, po prostu nie czarnolistuje
  • Odpowiedz
@miesnakrowa: ale kwestię walorów fizycznych (brak nogi czy bród) cały czas podnoszą moi adwersarze w tym wątku. Ja podnoszę, że jeśli ktoś funkcjonuje w sposób akceptowalny w społeczeństwie tylko dzięki prochom, czyli bez prochów jest dysfuncjonalny społecznie, to nie powinien brać się za sugerowanie jak ludzie bez takich przypadłości powinni funkcjonować.

Matko-bosko ale ty #!$%@?.

brawo, wzorcowy "logiczny dyskurs".
nrn, wątek jest już nudny do pożygu.
  • Odpowiedz
Podoba mi się, że nadal najpoważniejszym zarzutem #4konserwy wobes @lakukaracza_ jest to, że bierze psychotropy. XDD #!$%@? ziomeczki, ile wy macie lat? Wiecie, że choroba psychiczna to nie jest cos, czego trzeba się wstydzić? Uwaga, bo teraz wam moze mózgi przepalić - psychotropy po to są, żeby je brać, jeżeli ktoś ich potrzebuje. No #!$%@? niemożliwe.

Co za las, jak w tym kraju ma być dobrze, skoro jedynymi kontrargumentami w jakiejkolwiek dyskusji są inwektywy xD. Aczkolwiek dobrze, że coś się zaczyna zmieniać w tym względzie za sprawa neuropy, która z reguły stara się podeprzeć swoje tezy danymi, co jest raczej rzadko spotykane po drugiej stronie.


@Nieprzyjazny_Ziemniak: Zadam jedno pytanie.
Czy np osoba która zażywa psychotropy może uprawiać takie zawody
  • Odpowiedz
@Nieprzyjazny_Ziemniak: To, że biorę psychotropy i leczę się psychiatrycznie podkreślam właśnie po to, by przełamać kolejne debilne tabu w tym kraju. Leki nie mają żadnego wpływu na moje poglądy, to jedynie środek bym mógł normalnie funkcjonować w społeczeństwie. No ale wiadomo, psychiatra jest lewacki, prawdziwy polak zamiast do lekarza idzie do monopolowego.


@lakukaracza_: Jako osoba chora psychnicznie, zażywająca psychotropy możesz wykonywać zawody w których bierzesz na siebie odpowiedzialność
  • Odpowiedz
@Nieprzyjazny_Ziemniak:
Jako, że neuropa regularnie nazywa mnie konserwą, to jako konserwa powiem, że największą winą lakukaraczy jest fakt, że jest on niemiły i niekulturalny xD i często trochę sobie lubi wyolbrzymiać problemy, ale generalnie to ma rację.
  • Odpowiedz
Jako osoba chora psychnicznie, zażywająca psychotropy możesz wykonywać zawody w których bierzesz na siebie odpowiedzialność życia i zdrowia ludzi jak np kierowca autobusu?


@Rodriquez: Nie. Mam zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. Ale to nie ze względu na moje zaburzenia psychiczne a efekty uboczne leków.
  • Odpowiedz
psychotropy po to są, żeby je brać


@Nieprzyjazny_Ziemniak: XD
To jeszcze nie ten poziom wiedzy żebyśmy bawili się w to "jak powinien działać zdrowy mózg"
Nie da się tabletką wyleczyć choroby psychicznej, można ją stłumić, zagłuszyć, ale nie wyleczyć.
Prawidłowa dieta, suplementacja, sport, kontakt z naturą, wyciszenie to jest to co ludziom chorym psychicznie potrzeba, a nie jakieś psychotropy.
  • Odpowiedz
ale kwestię walorów fizycznych (brak nogi czy bród) cały czas podnoszą moi adwersarze w tym wątku.


@uhu8: Co? Przecież to ty pierwszy zacząłeś
"Ludziom bez nóg lub z ułomnymi nogami nie powinno się dawać prac wymagających użycia tychże."

Ja podnoszę, że jeśli ktoś funkcjonuje w sposób akceptowalny w społeczeństwie tylko dzięki prochom, czyli bez prochów jest dysfuncjonalny społecznie, to nie powinien brać się za sugerowanie jak ludzie bez takich przypadłości
  • Odpowiedz