Wpis z mikrobloga

Podoba mi się, że nadal najpoważniejszym zarzutem #4konserwy wobes @lakukaracza_ jest to, że bierze psychotropy. XDD #!$%@? ziomeczki, ile wy macie lat? Wiecie, że choroba psychiczna to nie jest cos, czego trzeba się wstydzić? Uwaga, bo teraz wam moze mózgi przepalić - psychotropy po to są, żeby je brać, jeżeli ktoś ich potrzebuje. No #!$%@? niemożliwe.

Co za las, jak w tym kraju ma być dobrze, skoro jedynymi kontrargumentami w jakiejkolwiek dyskusji są inwektywy xD. Aczkolwiek dobrze, że coś się zaczyna zmieniać w tym względzie za sprawa neuropy, która z reguły stara się podeprzeć swoje tezy danymi, co jest raczej rzadko spotykane po drugiej stronie.

#bekazpodludzi #bekazkatoli #neuropa
  • 144
  • Odpowiedz
@Pantokrator:

a facet kolportujący cycki własnej żony w internecie - negatywnie do kwadratu.


Ja nie mam nic do gadania. Jej cycki niech pokazuje jak chce. Mam jej zabronić? Zakazać?
- chodź cykniesz mi fotkę cycków z jakimś napisem, będzie beka
- nie... no nie chce
- ale dawaj będzie śmiesznie, znów im piana będzie lecieć z ust
- no ale to nie wypada bo wiesz... społeczeństwo, normy moralne itd

W dobie
  • Odpowiedz
Co wy macie z tymi cyckami? Lubi to pokazuje. Codziennie w gorących jest dziesiątki cycków, no ale to nie żony lakukaraczy_ więc spoko? Nie rozumiem tego kompletnie


@lakukaracza_: Pragnę przypomnieć, że jak ś.p. @feuer wrzucał zdjęcia gołych dup dziewczyn z którymi sypiał, to praktycznie nikt go nie hejtował, tylko wszyscy zachwycali się, jaki to z niego wspaniały #!$%@? jest. To samo było w przypadku @szata, który zamieszczał fotki, na których
  • Odpowiedz
@Nieprzyjazny_Ziemniak: Po pierwsze kłamiesz, ze to jedyny argument (to nawet nie jest żaden argument), po drugie widziałem może 2-3 wpisy to poruszające, po trzecie on też się śmiał z innych użytkowników, w tym z jakiegoś spod tagu 4konserwy, że nie ma kolegów i jest samotny i pisze depresyjne wpisy, ze nie ma dziewczyny. Czyli on moze się śmiać z depresji innych ale inni z jego już nie?
A tak swoją drogą,
  • Odpowiedz
@HrabiaTruposz: Kolego drogi ale wiesz, ze różni ludzie komentują różne posty i jeśli twierdzisz, ze pod wpisami feuera nie było krytyki to albo nie czytałeś komentarzy, co by źle świadczyło o Tobie, skoro się na ten temat wypowiadasz, albo udajesz, ze ich nie było. Stwierdzenie pierwszego przypadku było by nieuprzejmością z mojej strony, więc zostaje opcja, ze udajesz i tworzysz rzeczywistość pod swoje tezy.
  • Odpowiedz
@HrabiaTruposz jacy wszyscy? Miał swoje grono fanbojów, ale masa ludzi miała go na czarno.
Nawet nie wiem, co to za typ ten @szata, ale chyba błędnie wychodzisz z założenia, że wpisy tych dwóch ludzi przeglądał "przekrój społeczenstwa".
  • Odpowiedz
@lakukaracza_ to, że masz w dupie tradycję i autorytety, czyli de facto opinie i uczucia innych ludzi, w oczywisty sposób innych ludzi antagonizuje. Takie potrzeby, robienia innym wbrew i #!$%@?, to dla wielu ludzi, tym razem również i dla mnie, już konkretny objaw pewnej odchyły od normy. I tu dojechaliśmy do sedna sprawy. Sam wielu zasad i tradycji nie znoszę. Ale nie łamię ich celowo, bo po co? Nie obrażam ("polacki" -
  • Odpowiedz
po trzecie on też się śmiał z innych użytkowników, w tym z jakiegoś spod tagu 4konserwy, że nie ma kolegów i jest samotny i pisze depresyjne wpisy, ze nie ma dziewczyny. Czyli on moze się śmiać z depresji innych ale inni z jego już nie?


@11mac11: Nie śmiałem się, tylko prosiłem o wyrozumiałość dla niego i od tego czasu nie napisałem o nim jednego komentarza, ba, bronię go często przed atakami.
  • Odpowiedz
@lakukaracza_: niby chcesz popularyzować kwestię leczenia zaburzeń psychicznych a jedyne co się przewija przez twoje wpisy dotyczące tego to to, żeby brać leki. Kwestia leczenia zaburzeń to także poziom, emocjonalny, behawioralny, umysłowy, interpersonalny i egzystencjalno duchowy
  • Odpowiedz
@lakukaracza_: no nie wiem. Ja jak zacząłem brać psychotropy to dokonałem apostazji, zacząłem głosować na biedronia a teraz rozpoczàłem terapię hormonalną by zmienić płeć. A - od czasu risperidonu nawet jem mięso w piątki!
  • Odpowiedz