Wpis z mikrobloga

Zdelegalizować polski #standup
Dorosli ludzie #!$%@?ą jakieś niestworzone historie nadużywając przy tym przekleństwa.
Typowy żart standupera
... Krzysiek!!! Ty #!$%@? przynieś to.
I publiczność ma beke. Publiczność standupów to rak szczególny. Chodzą na te standupy, pozwalają się obrażać i jeszcze uważają się za lepszych od tych chodzących na kabarety. A to gówno takie samo.
Nie no jednak nie. Do grania w kabarecie trzeba mieć zdolności aktorskie, umieć śpiewać, grać na instrumentach. Do bycia standuperem trzeba umieć gadać NIESTWORZONE HISTORIE i klnąć.

Kabaret pod wyrwigroszem> jakikolwiek standuper polski
#kabaret #takaprawda
I.....o - Zdelegalizować polski #standup 
Dorosli ludzie #!$%@?ą jakieś niestworzone...

źródło: comment_cQ0UxWm4MzRHl9YNYgTePyhURqr494Vz.jpg

Pobierz
  • 105
Byłem raz na występie lotka, pod względem humoru właściwie było różnie (trochę przesadza z wulgaryzmami), ale najbardziej mnie #!$%@?ło jak z innym typem zaczęli normalnie obrażać ludzi. Sam osobiście nie byłem celem, ale wyobrażam sobie jak zrąbana sytuacja to jest, bo albo przyjmujesz to gówno albo odpowiadasz i jesteś bucem bo "hehe anon wyluzuj, nie znasz się na żartach".
@ImInLoveWithTheCoco: #!$%@? się znacie, polskie stand upy są śmieszne, czasami trochę wulgarne, ale na luzie i takie mają być, to nie jest orkiestra symfoniczna. Jak zwykle kwik wykopków, koneserów kultury elitarnej. Tylko memy z jp2 gwałcącym małe dzieci i kręcenie beki z madek synonimem rozrywki i dobrego poczucia humoru. Śmiech z dowcipów z podtekstami i niestworzonych historii taki prymityny( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ