Wpis z mikrobloga

Zdelegalizować polski #standup
Dorosli ludzie #!$%@?ą jakieś niestworzone historie nadużywając przy tym przekleństwa.
Typowy żart standupera
... Krzysiek!!! Ty #!$%@? przynieś to.
I publiczność ma beke. Publiczność standupów to rak szczególny. Chodzą na te standupy, pozwalają się obrażać i jeszcze uważają się za lepszych od tych chodzących na kabarety. A to gówno takie samo.
Nie no jednak nie. Do grania w kabarecie trzeba mieć zdolności aktorskie, umieć śpiewać, grać na instrumentach. Do bycia standuperem trzeba umieć gadać NIESTWORZONE HISTORIE i klnąć.

Kabaret pod wyrwigroszem> jakikolwiek standuper polski
#kabaret #takaprawda
I.....o - Zdelegalizować polski #standup 
Dorosli ludzie #!$%@?ą jakieś niestworzone...

źródło: comment_cQ0UxWm4MzRHl9YNYgTePyhURqr494Vz.jpg

Pobierz
  • 105
  • Odpowiedz
@ImInLoveWithTheCoco: szczerze? kiedys gdzies tak do 2007r szanowalem np kabaret moralnego niepokoju czy nawet hrabi czy halame itp ale 2018r to wydaje mi sie ze porownujac sie do tych stendaperow czy nawet to tego #!$%@? pazury to

piszac rozne komentarze w internecie wydaje mi sie ze jestem tak samo smieszny xD zwykly random z internetu z byle wykopowym dyplomem ze szmieszkizmu czy magistrem z wyzszej szkoly memizku karaczana ma juz wystarczajace
  • Odpowiedz
Standup może być na wysokim poziomie, ale nie polski. Przekleństwo za przekleństwem i wyjąca z zachwytu widownia.
Standupy oglądam do pierwszego przekleństwa - jak pada, daje łapkę w dół.
I ten identyczny schemat wypowiedzi. Szkoda słów.
  • Odpowiedz
@ImInLoveWithTheCoco: Taki Lotek reprezentuje w standupie wszystko, co jest #!$%@? w polskim kabarecie - budowanie wizerunku lekko #!$%@?ętego wesołka, który buduje swoje żarty na przekleństwach. Nie jestem jakimś purytaninem, ale ile można ( ͡° ʖ̯ ͡°) Za to od takiego Wojtka Fiedorczuka, Syrka-Dąbrowskiego albo Bartka Zalewskiego nie razem dostałem skurczy żołądka xd
  • Odpowiedz
@ImInLoveWithTheCoco: To już nie chodzi o kabaret czy zdolności aktorskie, ale o sam poziom polskich standupów. Odnosi się wrażenie że na scenę dostały się patusy którzy takie historie opowiadają napici wśród swoich kumpli pod blokiem. Nie wiem jak za coś takiego można płacić, przekleństwa, obrażanie innych, prymitywizm, przecież to dno. Dobry standup to przede wszystkim jakość, śmieszne ukazanie codziennych sytuacji w innym świetle, ale też i wniesienie nowej perspektywy do tematu,
  • Odpowiedz
@ImInLoveWithTheCoco: Polecam pójść kiedyś na StandUp, ja sam się przekonałem, bo ogladając StandUpy to zazwyczaj jest rakowisko, ale na żywo, gdy jesteś w tłumie działa dziwna psychologia tłumu, i potrafi Cię rozbawić dosłownie wszystko
  • Odpowiedz