Wpis z mikrobloga

Zdelegalizować polski #standup
Dorosli ludzie #!$%@?ą jakieś niestworzone historie nadużywając przy tym przekleństwa.
Typowy żart standupera
... Krzysiek!!! Ty #!$%@? przynieś to.
I publiczność ma beke. Publiczność standupów to rak szczególny. Chodzą na te standupy, pozwalają się obrażać i jeszcze uważają się za lepszych od tych chodzących na kabarety. A to gówno takie samo.
Nie no jednak nie. Do grania w kabarecie trzeba mieć zdolności aktorskie, umieć śpiewać, grać na instrumentach. Do bycia standuperem trzeba umieć gadać NIESTWORZONE HISTORIE i klnąć.

Kabaret pod wyrwigroszem> jakikolwiek standuper polski
#kabaret #takaprawda
I.....o - Zdelegalizować polski #standup 
Dorosli ludzie #!$%@?ą jakieś niestworzone...

źródło: comment_cQ0UxWm4MzRHl9YNYgTePyhURqr494Vz.jpg

Pobierz
  • 105
  • Odpowiedz
  • 1
Wczoraj mi brat podesłał linka do jakiegoś standupu. Obejrzałem z żoną jakieś 10 minut. Wystarczyło. Dziś jadę na onkologię ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@ImInLoveWithTheCoco bait, nie bait. Mniejsza o to. Kabaretów nie oglądam w ogóle. Stand upów też. Zbyt dużo ryzyko, że zamiast rozbawienia, poczuję głębokie zażenowanie. Jednak ostatnio byłem z dziewczyną na Paczesiu (stand up) i śmiałem się bite 2 godziny. Dalej nie zamierzam oglądać kabaretów i stand upów, ale Paczes mnie pozytywnie zaskoczyl (chyba tego na czym bylem, nie ma jeszcze na YT).
  • Odpowiedz
@ImInLoveWithTheCoco: Chciałbym zrozumieć ludzi, którzy mają problem z tym co lubią inni.
Jedni śmieją się na lotku, inni na koniu polskim, innych bawi grazyna i janusz z rmf'u, a innych komentarze pod zarzutkami na wykopie. Ludzie są różni i mają różne gusta. Możesz to zaakceptować, płakać z tego powodu lub wybić cześć populacji która według ciebie jest gorsza ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz