Wpis z mikrobloga

@jedrzejk: Bo w innych fragmentach Bóg również utożsamia to z czymś "złym" i potwornym grzechem.
Niektórzy twierdzą, że z mężczyzną nie da się tak jak z kobietą (chyba wiadomo dlaczego xd), więc hulaj dusza piekła nie będzie xd.
@jedrzejk: Wyobraź sobie że odbyłem o tym fragmencie niedawno dyskusję na wykopie. Okazało się że jest to metafora, bo nie chodzi o dosłowne morderstwo, a o "ukaranie śmiercią" jako odmowa życia wiecznego, piekło. Tę linię argumentacji mocno naruszyło moje spostrzeżenie że w kolejnym akapicie stało "obcujący ze zwierzęciem będzie ukarany śmiercią. Zwierzę także zabijecie" xD
@Dobre_bo_z_Marcepanem: przejrzałem 63 z ponad 600 komentarzy, ok 20 nieprzychylnych, w tym z 10 od tych samych osób, kilka od typowych trollkont i kilka pisanych dla beki i cała reszta z poparciem dla marszu. Tule względem komentarza ode mnie.

P. S. A i masz ciekawego facebooka, bo pokazuje ci same negatywne komentarze, kiedy u mnie chyba algorytm jakoś inaczej poukładał, bo chyba nie robiłeś żadnej manipulacji?
Ot, technologia dostosowana do użytkownika.
F.....k - @DobrebozMarcepanem: przejrzałem 63 z ponad 600 komentarzy, ok 20 nieprzych...

źródło: comment_AmPLKvkyRnVJ2KMhr8wxa3kbrZb9sTyc.jpg

Pobierz
@Dobre_bo_z_Marcepanem: i oczywiście tęczowi zaraz się zlecą i będą miotać, że taki obraz całego kraju. Potem zjawi się kilku co im będzie chciało jasno wytłumaczyć, że nie chcą być wrzucani do tego samego wora co te prymitywy. Rozgorzeje dyskusja która spełznie na niczym. Pojawi się kilka wyzwisk i upodleń. Temat przygaśnie aż do następnego razu. I od nowa. Cytując klasyka: łeb zamknięty na gerdę. Trochę dystansu z obu stron by się