Wpis z mikrobloga

Wiecie jak to jest być wysokim? Wiec dzisiejszy przykladowy dzien, a ja rzadko wychodze z piwnicy:

Podchodze do różowej takiej ślicznej w splecionych blond włosach z niebieskimi oczkami i zamawiam sobie loda (pracuje w lodziarni, nie ja - różowa XD) a ona skanuje mnie wzrokiem widzi że jestem wysoki i już się czerwieni, uśmiecha nieśmiało, od razu przechodzi na Ty, widać ze jej mokro i te rumieńce i uśmiech na twarzy XD

Albo jak stoje w kolejce w biedronce to różowe spoglądają widzą że wysoki chłopak, uśmiechają się, widac że troche ich stres bierze, chciałby zagadać i to wszystko dlatego, że jestem wysoki

Jestes wysoki inni czują przed Tobą respekt, liczysz się w społeczeństwie

Wzrost=wygryw i nie dajcie sobie wmawiać że jest inaczej.

Zaraz sie zacznie "Miałam byłego, który był niski i mi to wcale nie przeszkadzało, co prawda teraz mam niebieskiego 189cm i nie robi mi to żadnej różnicy, więc skończ marudzić" XDD

#przegryw #wygryw #wzrost #rozowepaski #niebieskiepaski
  • 30
@tysonic: Czasami mniejszy to "groźniejszy", jak taka chihuahua. Czym mniejszy pies tym "groźniejszy"


@L3oNx: No niby tak jest w naturze że drapieżnik jest niższy... tygrysy od antylop, lwy od bawołów, wilki od krów czy kozy, węże od wszystkiego:) pantery od zebr czy żyraf, itd. Ale u ludzi to nie zawsze tak działa( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Helsantonio_Montes: mam taki sam wzrost i uważam to za błogosławieństwo i klątwę, bo z jednej strony o różowego łatwo, ludzie cie szanują bo się ciebie boją (szczególnie fajne podczas meczu piłki nożnej jak taki duży na ciebie biegnie xD) a z drugiej kupienie odpowiedniego auta czy motocykla to pszypau bo na zwykłym skuterze wyglądasz jak na kucyku a w fordzie fiesta jak klaun w mini-autku.
@Helsantonio_Montes: Ja #!$%@?ę jak można być wyższym niż 190cm xD Przecież to kalectwo kłopot z utrzymaniem normalnej sylwetki, albo szkieletory, skinnyfaty, albo upasione knury z #!$%@? stawami co w wieku 35 lat będą chodzić o kulach xD Schylać się musisz żeby do sklepu wejść, tylko w sumie po co tam pójdziesz jak nic nie kupisz bo ubrania musisz samemu szyć z plandeki od stara a w samochodzie głowę wystawiasz przez szyberdach
ryhu - @Helsantonio_Montes: Ja #!$%@?ę jak można być wyższym niż 190cm xD Przecież to...

źródło: comment_Vs0iy5LHWgCqnbIT3pUSjzqvyHIsGh0d.jpg

Pobierz