Wpis z mikrobloga

Cześć wszystkim, tu Wasza ulubiona reporterka z frontu walki o godny poziom tagu i merytorykę.

To z mojego zgłoszenia poszedł ban dla @cyberpunkbtc i jego multikont. Zastosowałam zaawansowaną analizę profilową i wyszło mi dokładnie takie samo p.........e na obu jego kontach jak i na moim własnym. Ale on jest ten zły bo ostrzega przed shitami, na których ja zarabiam, aby kosić kasę szortując x25 takich frajerów jak @Masterenko czy @Boltooon ¯_(ツ)/¯ Fajne te pieniążki takie niezbyt stabilne, w sumie to ciekawe czemu. Na pewno nie ma to związku z moim szortem xD

Multikonto jest zabronione więc nie wiem czym teraz jest zaskoczony. Na szczęście multimoralność nie jest, więc ja mogę bez przeszkód uprawiać tu swą hipokryzję, za przyzwoleniem i błogosławieństwem mondrej nacji, mogę go nawet obrażać pisząc że jego wpisy to p.........e bez obawy o karę. Dziennikarze jak ja to ósma władza, nikt nas nie ruszy, bo strzeżemy jakości tagu. Jak to się robi? Wystarczy, że w kółko napiszę, że mam dość "tych waszych wojenek" xD i to działa, łykają jak pelikany, że wnoszę tu wielką merytorykę i publicystykę na tag, a oni nie.

Pamiętajcie, nie macie nic mądrego do powiedzenia, ehh tylko te wasze wojenki. To mi wygląda na choroby psychiczne. Wszyscy trolle siebie warci, sfrustrowane dzieciaki z zbyt dużą liczbą czasu ¯_(ツ)


Wasza Ania Wagones mówi jak jest, Nowy Jork, USA

PS: Liczba czasu, jednak będę musiała to potem sprawdzić w moich notatkach z pierwszego roku dziennikarstwa.

#bitcoin #kryptowaluty #shitwars #4wladza
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Boltooon: Na mocy dostępu do informacji publicznej dziennikarki śledczej. Nie chcesz być świadkiem w sprawie afery wyleszczania shitcoiniarzy to nie, ale chociaż nie utrudniaj śledztwa.
  • Odpowiedz
@Luszian: Mi się nie podoba taki rodzaj moderowania. Uważam, że o banach powinny mieć możliwość decydować wszystkie osoby na tagu proporcjonalnie do swojej aktywności tutaj. Gdybym się znał na programowaniu to bym założył takie forum lub mikroblog.
  • Odpowiedz
Uważam, że o banach powinny mieć możliwość decydować wszystkie osoby na tagu proporcjonalnie do swojej aktywności tutaj.


@Manah: o ten pan tu ma dobry pomysł, tylko że to akurat by był proof of stake ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Chociaż może proof of work, jeśli przy spadku aktywności malałaby siła głosu, dobrze kombinujesz. Tylko jak rozwiązać kwestie, że ilość aktywności nie przechodzi w jakość? Debilnator w nocy
  • Odpowiedz
  • 1
@wagones wstydem to mogę jedynie nazwać twój post na samej górze, a tak btw to ja tylko dodałem śmieszny obrazek na portalu ze śmiesznymi obrazkami..
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Manah: Jaki rodzaj? Że zgodnie z regulaminem dostał bana za notoryczne wyzywanie innych użytkowników portalu? To nie było jedno wyzwisko jak wam wmawia. Jak się nie podoba przestrzeganie regulaminu, to papa.
  • Odpowiedz
@Luszian: Nie ma czegoś takiego jak przestrzeganie regulaminu tutaj, to wersja dla naiwniaków takich jak ty. W rzeczywistości rządzimy my, dziennikarze oraz mądra nacja. Pokornych nagradzamy pieszczotami i pozwalamy regularnie spamować durnymi obrazkami, przeklinać, obrażać oraz wklejać przerobione zdjęcia wyśmiewające innych użytkowników, niepokornych skazujemy na niekończącą się banicje i stosujemy podwójne kryteria przestrzegania regulaminu.
  • Odpowiedz
@wagones: Plusy i minusy też by się musiały trochę liczyć. Bitcoinator ani Amelek nie dostają dużo plusów. Proponowałbym aktualizację co tydzień 1*ilość wpisów+1*ilość komentarzy+0,3*bilans plusów i minusów. Możesz w dowolnym momencie oznaczyć dowolnego użytkownika, że chcesz go zbanować. Jeśli zbierze się w określonym czasie dostateczna siła głosów to użytkownik jest banowany.
  • Odpowiedz