Wpis z mikrobloga

Cześć wszystkim, tu Wasza ulubiona reporterka z frontu walki o godny poziom tagu i merytorykę.

To z mojego zgłoszenia poszedł ban dla @cyberpunkbtc i jego multikont. Zastosowałam zaawansowaną analizę profilową i wyszło mi dokładnie takie samo p.........e na obu jego kontach jak i na moim własnym. Ale on jest ten zły bo ostrzega przed shitami, na których ja zarabiam, aby kosić kasę szortując x25 takich frajerów jak @Masterenko czy @Boltooon ¯_(ツ)/¯ Fajne te pieniążki takie niezbyt stabilne, w sumie to ciekawe czemu. Na pewno nie ma to związku z moim szortem xD

Multikonto jest zabronione więc nie wiem czym teraz jest zaskoczony. Na szczęście multimoralność nie jest, więc ja mogę bez przeszkód uprawiać tu swą hipokryzję, za przyzwoleniem i błogosławieństwem mondrej nacji, mogę go nawet obrażać pisząc że jego wpisy to p.........e bez obawy o karę. Dziennikarze jak ja to ósma władza, nikt nas nie ruszy, bo strzeżemy jakości tagu. Jak to się robi? Wystarczy, że w kółko napiszę, że mam dość "tych waszych wojenek" xD i to działa, łykają jak pelikany, że wnoszę tu wielką merytorykę i publicystykę na tag, a oni nie.

Pamiętajcie, nie macie nic mądrego do powiedzenia, ehh tylko te wasze wojenki. To mi wygląda na choroby psychiczne. Wszyscy trolle siebie warci, sfrustrowane dzieciaki z zbyt dużą liczbą czasu ¯_(ツ)


Wasza Ania Wagones mówi jak jest, Nowy Jork, USA

PS: Liczba czasu, jednak będę musiała to potem sprawdzić w moich notatkach z pierwszego roku dziennikarstwa.

#bitcoin #kryptowaluty #shitwars #4wladza
  • 28
  • Odpowiedz
To zakładaj, na co czekasz?


@Luszian: No masz, kolejny co nie potrafi jeszcze czytać ze zrozumieniem. Lucek, skaranie boskie z tobą, przecież wyżej masz napisane jak byk. Do szkoły wracać dzieciaczki, poćwiczyć sobie kilka razy tryb przypuszczający, wykop dopiero po lekcjach.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wagones: Walcz o swoje, może kiedyś pomnik ci postawią ( ͡° ͜ʖ ͡°) Bitcoinowi maksymaliści obok feministek to grupa, która najczęściej stosuje podwójne standardy.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wagones: Pomysł już ma, więc jak mu się nie podoba vykop to może założyć swój.
Ohh shiet, skąd wiesz że mam na imię Lucjan i chodzę do podstawówki?

wykop dopiero po lekcjach

Skończyłem o 15.10.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Oskarżę cię wtedy o molestowanie dziennikarki na służbie.

@wagones: Uuu, chłop przebrany za babę nam się trafił, ale śmieszne, trzymajcie mnie.
  • Odpowiedz