Wpis z mikrobloga

Hej Mirabelki,
czy wiecie może i mogłybyście polecić salon fryzjerski w #katowice gdzie bez większego stresu mogłabym się zgłosić do wykonania zabiegu olaplexem?
(mam bardzo zniszczone włosy i chyba to jedyny ratunek:/)
#mirabelkopomusz
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@jablkawmasle nawet jak weźmiesz się za porządna pielęgnację to będzie Cię to czekało ( ͡~ ͜ʖ ͡°) bardzo długie włosy masz? Nie wiem jak często ogarniasz końcówki ale to po prostu nie wygląda, nawet jak oblepisz i wygladzisz silikonami. Jak są zniszczone tk też nie zapuscisz no końcówki się krusza. :) pielęgnacja, wcierki na porost i gitara
  • Odpowiedz
@kwiatencja: włosy mam bardzo długie, sięgają do tyłka, są blond - ale jak wiadomo blond = cienkie (do tego dochodzą łamiące i rozdwajajaće sie końce). Końcówki podcinam co pół roku. Silikonów staram się nie używać...to znaczy włosy myję szamponem z Biovax + używam też ich odżywki (jakoś nie mam talentu do ogarnięcia czego używać..- wiem, że narzekanie, ale nie chciałabym stracić tych włosów jakimiś swoimi zabiegami, które niekoniecznie mogą okazać
  • Odpowiedz
@Nolshor: że to okrutne TWA i ich skuteczność jest rzędu 30%? Polecają (w większosci ) jakieś c---o produkty lub dają c---o wskazówki i potem niektóre z tych owieczek lądują na ratunek u dermatologa/trychologa a potem na koretke od fryzjera :D Oczywscie zdarzaja się przypadki( jak twój pewnie) że pomagają ale to niska skuteczność na ilość wykonanych prób :D
  • Odpowiedz
@Shusey a co jesteś fryzjerem? ( ͡° ͜ʖ ͡°) henny to ja będę bronić bo brzmisz jak jakiś nieduczony fryzjer. :P może mylisz henny naturalna z tymi mieszankami albo lepeij z tą do brwi ( )( )( )
  • Odpowiedz
@kwiatencja: Żadnym fryzjerem! Słuchaczem postronnym z opowieści pod tytułem "PROSZĘ PANIĄ RATUJ" - do mojej siostry:D.Nie napisałem przecież ,że henna to zło ;-) w dobrych rękach to złoto w zlych hmmm tragedia?
  • Odpowiedz
@Shusey tragedia to jedynie może wyjść kolorystycznie jak ktoś weźmie indygo które często mylone jest z henna to samo cassia i henna skażona z chemicznymi domieszkami z jakiś niepewnych źródeł. Tutaj cała tajemnica złej henny. Często fryzjerzy w ogóle nie znają specyfikacji ziolek i gadają bzdury.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Shusey: ja też henny zawsze będę bronić, nawet po pierwszym hennowaniu gdy, no umówmy się, średnio ogarniałam temat to było cudo na moje kłaki xD
  • Odpowiedz