Wpis z mikrobloga

Kiedyś wrzuciłem już swój samochód i spotkał się z pozytywnym przyjęciem. Wtedy jednak czysta seria z dokładkami natomiast tutaj z dołożonym body kitem (przedni zderzak, progi oraz tylni zderzak) japońskiej firmy Chargespeed. Felgi również japońskie - Work Emotion ( ͡° ͜ʖ ͡°) Także #chwalesie #pokazauto #jdmboners #jdm #subaru
Pobierz
źródło: comment_SJ9Suw6ilZmKfw3g1LlHLVZEfkmQRsBg.jpg
  • 258
@asasello: Nie mam firmy pośredniczącej tylko od takiej zaczynałem po studiach. Dzisiaj sam buduję tylko nie mieszkania, a galerie handlowe ( ͡° ͜ʖ ͡°) Na temat mieszkań dużo Ci nie powiem niestety. Brałem udział w budowie jednego bloku i nigdy więcej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Klejnot_nilu: Jak do tej pory miałem tylko jedną wpadkę na Japfest w tym roku. Ale to duża impreza samochodowa i panowie policjancie pilnowali najbardziej tablic. Skończyło się na pogrożeniu palcem :) Ale mam komplet plastikowych opasek w razie potrzeby :)
@SpalaczBenzyny: Samo Subaru przyznało, że obecny model jest modelem bardziej torowym. Ja uwielbiam wszystkie roczniki Imprez. Nie ma dla mnie brzydkich. Wszystkie są wyjątkowe. Akurat mój model kończy pewną historię bo jest ostatnim WRX STI benzynowym ()
@MechanicznyTurek: Mówisz o tych nowych rozmiarach, które wprowadzili? Może się mylę, ale słyszałem że jak wymieniasz to musisz brac obie małe. Nie wiem czy taka mała z tyłu dziwnie by nie wyglądała znowu. Ale temat tablicy mnie tez boli i na pewno poszukam rozwiązania :)
@kiwajakotako: Jeśli chodzi o małe tablice, to musiałbyś wymieniać obie, bo mają inne oznaczenia (będziesz miał B zamiast BI). A z tyłu mógłbyś walnąć jakąś stuningowaną ramkę, pewnie na zamówienie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Chyba że chcesz się bawić z dwurzędowymi "kwadratowymi" na przód.