Wpis z mikrobloga

Kiedyś wrzuciłem już swój samochód i spotkał się z pozytywnym przyjęciem. Wtedy jednak czysta seria z dokładkami natomiast tutaj z dołożonym body kitem (przedni zderzak, progi oraz tylni zderzak) japońskiej firmy Chargespeed. Felgi również japońskie - Work Emotion ( ͡° ͜ʖ ͡°) Także #chwalesie #pokazauto #jdmboners #jdm #subaru
Pobierz
źródło: comment_SJ9Suw6ilZmKfw3g1LlHLVZEfkmQRsBg.jpg
  • 258
@kiwajakotako to jest auto, które było na blachach z USA? Z miesiąc temu byłem na przeglądzie i zwróciłem uwagę na niego. Zacne autko. Jeżdżę Foresterrm ale w dieslu, więc frajdy takiej z jazdy nie mam ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@kiwajakotako czekaj, czekaj to ty jesteś po prawie, to skąd nabyles know how o deweloperce? Chyba, że mówiąc developerka masz na myśli jakieś prawo budowlane czy inne sprawy. a nie robienie na budowie, mylę się?
@asasello: Studia to jedno, a to w jakim kierunku pójdziesz to drugie :) Po studiach poszedłem pracować do biura nieruchomości bo zawsze lubiłem tą branżę. I tak od się wspinałem po tych szczeblach. To nie było tak, że od razu po studiach firmę otworzyłem ( ͡° ͜ʖ ͡°)