Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Koleżanki próbowały mnie zeswatać z ich znajomą. Poszedłem z nią na kilka randek. Bardzo dobrze nam się rozmawiało, czułem się swobodnie w jej towarzystwie. Zaczynało się robić poważnie, więc zasięgnąłem języka i okazało się, że ona na początku studiów, lekko mówiąc frywolnie podchodziła do relacji damsko-męskich. Spotkałem się z nią i powiedziałem, że nie będziemy się już więcej spotykać, bo to jednak nie to.

Koleżanki-swatki przyszły do mnie i pytają się co ja zrobiłem, bo Kasia cały dzień płacze i nie chce nikogo wpuścić do pokoju. Mówię im, że to nie to i tak dalej. "Przecież świetnie się dogadywaliście, Anon. Powiedz co się stało." No to powiedziałem, że przeszkadza mi to, że ma taki bagaż doświadczeń seksualnych. I zaczął się festiwal #!$%@?.

"Przecież to było dawno.", "Przeszłość nie ma znaczenia, ważne jest tu i teraz", "Odrzucasz ją, bo jak była młoda to chciała się wyszaleć?", "Boisz się, że nie spełnia jej wymagań".

Czy ja naprawdę tak dużo oczekuję? Chcę, normalną dziewczynę, bez rys na psychice, a nie jakiegoś szlaufa.

#feels #zwiazki #seks #logikarozowychpaskow #rozowepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Zkropkao_Na
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  • 16
AfrykańskaPrzyjaciółka: @tasiu84 dziwka chce sie z toba umowic? Spoko, przeciez mozesz skonczyc jako samotny przegryw wiec bierz i sie oświadczaj. Ktos cie #!$%@?? A #!$%@?, skonczysz samotnie, bierz. Ktos w ogole ci sie nie podoba? Nie wazne bo skonczysz samotnie.
Co to za #!$%@? ? Nie ma nic gorszego niz bycie samotnym? Jest. Bycie z kims z kim nie chcesz na sile.

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua}