Wpis z mikrobloga

@vind: O okulary łatwiej żeby spadły? Tak #!$%@?, idąc sobie chodnikiem nagle zlecą ci z twarzy, a prawodpodobieństwo #!$%@? zegarkiem o beton jest takie samo, jak upuszczenie smartfona pisząc i śpiesząc się jednocześnie. XDDD
Przyjmij do wiadomości, że w codziennym użytkowaniu żadnej innej rzeczy nie trzyma się w dłoniach tak samo długo, jak smartfona. Jeśli dla ciebie powiedzenie, że trzymanie telefonu w etui, a noszenie kasku na głowę przy każdorazowym
  • Odpowiedz
  • 0
#!$%@? takie bzdury z powodu odwodnienia, które jest wynikiem długotrwałej biegunki spowodowanej nie myciem rąk przed jedzeniem.
  • Odpowiedz
@rwL_: No nie wiem jak tobie, ale mi więcej razy spadły okulary niż telefon. Zegarkiem to głównie o meble, futryny, czasem ściany.

PS. SŁÓWKA NA DZIŚ: HIPERBOLIZACJA i IRONIA
Sprawdź znaczenie dzbanie.
  • Odpowiedz
@vind: Znam znaczenie tych słów dzbanie. Korzysta się z takiego sposobu przekazywania informacji, gdy to faktycznie ma jakieś uzasadnienie i jest spójne; tutaj jest wyciągnięte kompletnie z dupy.
Zresztą, gdybym nie znał definicji tych dwóch terminów, to bym nie napisał tego co napisałem, w odniesieniu do jego kretyńskiego porównania XD Także wciąż jesteś dzbankiem ty i twój znajomy ze Spider's Web. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A
  • Odpowiedz
@rwL_: No #!$%@? debil. Napisałem nawet, że nie lubię tego portalu, to teraz będziesz #!$%@?ł że jestem znajomym XD A idź pan w #!$%@? bo nic nie masz ciekawego do powiedzenia poza "a bo to jest z dupy więc tak".
  • Odpowiedz
@vind: Piszesz o zapoznaniu się z terminem ironii, a nie wiesz co oznacza główna wykopowa emotka "( ͡° ͜ʖ ͡°)"? XDDD
  • Odpowiedz
@Maniek89: z czym ma rację? Ja mam zawsze mialem zawsze takiego farta ze 1000 razy telefon #!$%@? i nic, a za 1001 już nie ma co zbierać. A teraz etui ogumowane z tyłu i na rogach plus szkło hartowane i nie ma prawa się coś stać. A kumpel wczoraj w autobusie z wysokości siedzenia wysunął mu się telefon i płacz,bo ajfon uszczerbiony ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • 4
@rwL_ #!$%@? nie wierze, tylu dzbanom w tej nitce przeszkadza, że ktoś dba o swoje rzeczy za które zapłacił swoje pieniądze i chciałby, zeby #!$%@? nie wiem, nieuszkodzony przedmiot dłużej posłużył? XD

I jeszcze jakie rozkminy i porównania. No bo przecież w samochodzie nie robi się zderzaków albo nie zabezpiecza podwozia ani lakieru. Przecież głupie papiery się wkłada do koszulek żeby się nie pogięły a można wydrukować od nowa za 20
  • Odpowiedz
@rwL_: napisał jak napisał... Ale w głównym założeniu ma rację.
Jaracie się tym jaki cienki, jaki lekki, jaki design itd... A później zakrywacie to zbroją z gumy i gówna xD
Telefon to rzecz. Po co dawać takie #!$%@? o NARZĘDZIE
  • Odpowiedz
@sked:

nie wiem czy dobrze to ogarniam, ale co jest złego w myciu rąk przed jedzeniem?


Po tym ostatnim zdaniu można poznać, że autor ironizował z własnej ironii.
Szanuję.
  • Odpowiedz