Wpis z mikrobloga

Jak zaraz ludzie z roczników 1995-2005r nie zaczną rodzić więcej dzieci to z tego kraju nie zostanie nic za kilkadziesiąt lat.

Na całe szczęście kredyt 0% Tuska dopłaci najwięcej wyżowi z 1980-1985r, a dla młodszych, którzy nie będą się r%chać w mieszkaniu wynajmowanym na trzech (które zabiera im 50% zarobków) zostanie tylko wzrost cen mieszkań

aj waj
#nieruchomosci
  • 58
  • Odpowiedz
@dzem_z_rzodkiewki: nic się więcej nie urodzi każdy ma to w dupie. Rząd gówno robi w tej kwestii, a ludzie widzą korpo i kariery, pchają się do miast wojewódzkich bo tam jest przyszłość, możliwość, znajomi z Facebooka.
Za 5 lat to będzie cyrk, drogie mieszkania w wojewódzkich oraz tania mieszkania i domy wszędzie dookoła.
Za 300k można spokojnie kupić mieszkanie 50m2.
  • Odpowiedz
@Jestem_Tutaj: stare pokolenie budowało chałupy własnymi rękoma przez 10 lat i mieszkało ze starymi jak długo się dało. Kto dostał ten dostał. Dzisiaj zrobić coś samemu to dramat, a chałupa musi być na już.
Kolega wprowadził się w tamtym roku i do momentu wprowadzki wydał 230k zł za dom 100m2, działka swoja, graty do domu też na początek stare.
  • Odpowiedz
@ButtHurtAlert: ciekawe co ty powiesz jak za 5 lat ktoś ci powie stary pierdzielu jak dostosowałeś kraj do potrzeb młodych. Gówno zrobisz przez ten czas i tyle będzie.
Wymagania się zmieniły, nie ma kto pracować to trzeba za to zapłacić jak się nie chce samemu tego robić. Ludzie chcą mieć możliwości to lecą tam gdzie one są i nic nie zmieni sytuacji, mieszkania będą coraz droższe. Fachowcy będą coraz drożsi
  • Odpowiedz
stare pokolenie budowało chałupy własnymi rękoma przez 10 lat i mieszkało ze starymi jak długo się dało.


@Qullion: Stare pokolenie miało do dupy, więc zróbmy tak żeby młode pokolenie też miało tak samo do dupy tylko drożej xD
  • Odpowiedz
@dzem_z_rzodkiewki: jestem z rocznika 98. Pracuje od ponad 4 lat. Ciągle zwiększam kwalifikacje, skacze między pracami żeby zarabiać więcej i łatwiej odłożyć na wkład i mieć jakąś zdolność kredytową. Na bk2% się nie załapałem. Bk0% będzie dla ludzi którzy już są zarobieni i mają dzieci. Proporcja między moimi zarobkami a ceną m2 jest taka sama jak w 2020. Przez politykę gospodarczą tego kraju nie zrobiłem realnie progresu żadnego. W p*ździe
  • Odpowiedz
@Krs90: nie no lepiej mówić ludziom by nie wykorzystywali możliwości bo będą nazywani gniazdownikami i jak kto jest źle, jak to mało ludzi w Polsce mieszka samemu. Trzeba coś z tym zrobić. Najlepiej uskuteczniać myślenie, że najlepiej być singlem, nie mieć dzieci, robić karierę, jechać na wycieczkę raz w roku.
Starzy mają w dupie i mieli do dupy, a młodzi nie chcą samemu nic robić, praca gdzie trzeba coś podnieść
  • Odpowiedz
@dzem_z_rzodkiewki Ty, ale wiesz że ludzie z lat 1980-85 to już dawno kupili swoje mieszkania i nie powinni już robić dzieci? Jak masz 44 lata i nie kupiłeś jeszcze mieszkania to sorry. Kredyt 0% jest dla ludzi właśnie z lat 95-2000.
  • Odpowiedz
@dzem_z_rzodkiewki: według informacji które znalazłem o tym programie to roczniki o których piszesz w ogóle się na niego nie łapią o ile nie miały 3 dzieci... chyba że całe życie mieszkały z rodzicami (ale i tak muszę już mieć dzieci)... coś pan mocno głupoty gadasz
  • Odpowiedz