Wpis z mikrobloga

Łoooo panie,
Miałem dzisiaj do czynienia z 4 ludźmi z bootcampów xD Takiego stężenia raka jeszcze nie widziałem. Średnia żądana pensja to 4,5k netto na UOP. Z testu wiedzy średnia punktów to było 6 na 30 możliwych xD
I jeszcze te repozytoria z bieda kalkulatorami. A weź się spytaj o odwrotna notację polską to o mało każde z nich się nie zesrało z wrażenia, szczególnie jak się ich poprosiło o rozpisanie algorytmu onp na kartce ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#bootcamp #programista15k #programowanie #it #rektutacja
  • 145
weź się spytaj o odwrotna notację polską to o mało każde z nich się nie zesrało z wrażenia, szczególnie jak się ich poprosiło o rozpisanie algorytmu onp na kartce


@LeniwiecPracoholik: Wy rozumiem piszecie oprogramowanie do wahadłowców kosmicznych?
I robię w C# bo mój ukochany język programowania nie istnieje w Polszy w biznesie, a najbliższa oferta jaką widziałem była w Holandii ( ͡° ʖ̯ ͡°)

@LeniwiecPracoholik: To coś słabo szukałeś.

Ja jeszcze wrócę do tego co dałeś na początku - pytanie o ONP jest kretyńskie, bo nikt tego nie używa, ani tego nawet na studiach nie uczą. Jeśli chciałeś tu wyskoczyć z czymś co rzeczywiście
Jak oceniacie sensowność udziału w kursie campie Software Development Academy na testera manualnego (na studiach liznąłem jave i chyba bym nie podołał)? Ciężko w trójmieście o pracę w tej branży? Z tego co na facebookowych grupkach widziałem to całkiem sporo ofert pracy, pytanie jak z podażą