Wpis z mikrobloga

@kyno: opinie od dłuższego czasu mieszane.
Na pewno po wymianie sprzętu było mocno na plus pod względem wydajności.
Z helpdeskiem zależnie od tego, kto przyjmie twoje zgłoszenie - bywa różnie.
Natomiast po niedawnych podwyżkach nie jest już tak atrakcyjnie cenowo.
Aczkolwiek promo w pierwszym roku jest przystępne.
  • Odpowiedz
@kyno: był fajny i tani... ale zmienił się właściciel i cena poszła w górę (o czym nawet nie informowali - wysłali prośbę o przelew na dwukrotnie większą sumę). Nie polecam
  • Odpowiedz
@normanos: może nie muszą, nie wiem. Ale jak nagle wysyłają rachunek na dwa razy większą sumę niż rok wcześniej, to to moim zdaniem trochę perfidne, bo część osób mogła się nawet nie zorientować że była dwukrotna podwyżka (z 50 na 100). Żadnego przepraszam, żadnego uzasadnienia, żadnego wyjaśnienia... po prostu dwa razy wyższa faktura... i tyle. W czasach, gdy cena sprzętu, cena internetu spada
  • Odpowiedz
@normanos: nie wiem, czy mieli za niskie ceny. Raczej nowy właściciel chciał szybciej dostać zwrot z inwestycji. Najtańsza oferta za 40+VAT (2 GB miejsca, 100 GB transferu) im się nie opłacała? Większość osób, tak jak ja, nie wykorzystywało pewnie nawet 1% transferu. Przerzuciłem się na sohost z hostingiem prostej strony, bo większą mam Arubie (ale jak będę miał czas przechodzę na mydevil).
  • Odpowiedz
W czasach, gdy cena sprzętu, cena internetu spada


@radekrad: tyś chyba na własne oczy nigdy nie widział cennika łącz w DC.
Tak samo jak detalicznych cen nowych serwerów.

Każdy by chciał vpsa na ssd z 1Gbit łączem za złotówkę, a to nie są tanie rzeczy.
No chyba, że nie gwarantujemy żadnych zasobów ani dostępności ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
  • Odpowiedz