Wpis z mikrobloga

Wykopki nie dopuszczają myśli że matka z dzieckiem może chcieć też zaznacz szczęścia


@PiersiowkaPelnaZiol: dopuszczają, ale na portalu do bzykania informacja o dziecku odstrasza i jest totalnie nieistotna, jak chce się pobzykać to po prostu niech o bahorze nie wspomina a jak chce szukać towarzysza życia to niech szuka na portalu do szukania towarzyszy życia a nie na portalu do bzykania
Wykopki nie dopuszczają myśli że matka z dzieckiem może chcieć też zaznacz szczęścia, raczej się cieszą że jest sama i dobrze jej tak. Trochę to smutnee


@PiersiowkaPelnaZiol: mnie bardziej rusza za każdym razem idące w parze dziecko i totalny brak poszanowania języka polskiego. Nie oczekuje poziomu Miodka i absolutnego braku literówek (sam teraz mam w zdaniu, bo telefon tak sobie zamienil), ale gdzieś jest granica.

To nie jest materiał na żonę,
@PiersiowkaPelnaZiol: wiem ze pewno jakies 90% z nich jest przedstawicielkami madek ale sa tez takie ktore naprawdę sie przejechaly na ojcu dziecka a same sa normalne ewentualnie sa bardzo mlodymi WDOWAMI ,niestety mam taki lrzypadek w rodzinie i co teraz idąc tokiem myślenia wykopka mam ja wrzucic do jednego wora?Tutaj fajnie ze napisala na wstepie o dzieciaku.