Wpis z mikrobloga

@Holiday: was juz wszystkich #!$%@? calkowocie, od tej poprawnosci politycznej nie wiecie juz czym jest rasizm, chcemy zeby ciri byla biala bo tak bylo, a nie dlatego ze ktos nienawidzi czarnych czy sniadych, jak by robili film o papiezu to tez nie chcial bym zeby gral go czarny, nie dlatego ze jestem rasista tylko dlatego ze papiez byl #!$%@? bialy, #!$%@? mozgowe lewakow jest coraz gorsze (°°
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Holiday: Mam wrażenie, że media celowo chcą pokazać świat jako miks kulturowy. Już niedługo nie będzie znaczenia miejsce, bo wszystko będzie takie samo. Trzeba przyzwyczaić ludzi, że to normalne widzieć w białym kraju czarne osoby i że tak było od zawsze, zwłaszcza w średniowieczu. Tylko czemu to nie działa też w drugą stronę?
Jeśli wspierasz taki światopogląd, dokonujesz autodestrukcji swojej własnej kultury.
Pobierz Antyradek - @Holiday: Mam wrażenie, że media celowo chcą pokazać świat jako miks kult...
źródło: comment_EJXlgfDxME1fbfaeYpvMJ9HIXbPVMuNt.jpg
@Holiday: Możesz dać linka do komentarza, który umieściłeś??? Ciężko mi uwierzyć, żeby jakiś zjeb pisał o "ludobójstwie białej rasy" w kontekście filmowej adaptacji bajki i jeszcze dostał (sic!) 37 plusów... To jest za głupie nawet jak na wysryw.pl...