Wpis z mikrobloga

  • 2
@Holiday Jak widze placz o wyglad to chce mi sie smiac. Mi najbardziej zależy by przeniesiono bohatera z charakteru a nie wyglądu.
  • Odpowiedz
@Holiday: Zmienianie rasy bohaterów jest chore. Skoro w książce i grze była biała to powinna biała pozostać i tyle. Cały szum jest o to że jest to robione na siłę i białych nie dopuszczają nawet do castingu a to jest już zwykły rasizm.

  • Odpowiedz
@Holiday: No przecież 3/4 wykopowiczow nie przeczytało ani jednej z ksiazek Sapkowskiego xD Nie znaja tego swiata a jak juz znaja to z sredniej adaptacji jaka były gry
Intencje autora - pokazać że rasizm to zło, ze nienawisc napedza nienawiśc
Ludzie - Hejtuja i nienawidza wszystkiego co niebiałe, atakuja producentke i prawdopdobnie jakby info o tym castingu było prawdziwe zniszczyli by temu dziecku zycie
  • Odpowiedz
@Holiday: Po pierwsze, nigdzie nie napisałem nic o multi-kulti, po drugie nie uważam się za osobę o poglądach prawicowych i kolorowi aktorzy w żaden sposób mi nie przeszkadzają. Znalezisko wrzuciłem z czystego pragmatyzmu, bez dorabiania ideologi. Za komentarze nie odpowiadam.
  • Odpowiedz
@Gluchy9: Ależ ciekawą prowadzisz narrację co ma przekaz do zasad panujących w tym uniwersum? Ciri była biała to niech będzie biała w serialu i tyle. Ludzie nie mają problemu z innymi rasami tylko z ich podmienianiem.
  • Odpowiedz
Skoro w książce i grze była biała


@Andrzejek13: J---ć gry, bo nie są kanonem. A odnośnie do książek, to się właśnie zastanawiam, czy było napisane, że Ciri jest biała (lub jej rodzice). Nie mogę znaleźć cytatu.
  • Odpowiedz
@Zashi: ale macie z-----e mozgi. Gdy Dunny zamienial sie w jeza to pol strony opisu bylo tego jak wygladal. Kiedy nie byl jezem byl bialy, Pavetta tez byla biala ale na sile musicie wpieprzac, ze MOZE ISTNIEC MOZLIWOSC, ze jakims chujem, Ciri jest czarna. Moze jeszcze k---a byla jezem?
  • Odpowiedz
@Gluchy9: byla corka bialej kobiety i bialego mezczyzny ale c--j, nigdzie nie ma opisane jaki miala kolor skory. Moze dlatego, ze Sapkowski wierzyl choc troche w wasza inteligencje? Cytujac klasyka, nie warto bylo.
  • Odpowiedz
Było napisane że miała jasne włosy i zielone oczy co świadczy o rasie białej.


@Andrzejek13: Miała szare włosy, o ile mi wiadomo ani biali ani czarni ludzie w młodości nie mają szarych włosów, za to czarni i biali ludzie mają szare włosy na starość.

Jeżeli chodzi o oczy to jest mnóstwo nie-białych osób o różnokolorowych oczach. Nigdzie w książce nie jest napisane, że była biała więc skończ swoje p---------e.
  • Odpowiedz