Wpis z mikrobloga

Wykop: CIRI NIE JEST BIAŁA!! #!$%@? MULTIKULTI KURŁA!!!


@Holiday: To poczytaj zachodnie internety (σ ͜ʖσ)
Poza tym przekaz to jedno a uniwersum drugie ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
No i dlaczego było tyle płaczu o whitewashing w wielu filmach? Wtedy już nie było gadki, że
@Gluchy9: sram na netflixa i ogladanie ich gowien zakonczylem gdy przejeli 4ty sezon black mirror i dostalem 3 miliony murzynow zoltych zielonych marsjan. w sumie to przestalem ogladac jakiekolwiek seriale wszedzie ta sama parodia.
@Gluchy9: a kolego znajdz mi kilka czarnych postaci, opisanych rzetelnie, ktore byly czarne w ksiazce. Juz pytam z czystej ciekawosci, bo widze, ze mozg masz przezarty lewicowa ideologia. Nie jestem rasista, mieszkam w UK od dobrych 11 i czarnych znajomych mam sporo. Po prostu doszukiwanie sie na sile mozliwosci odbielenia czegos co zawsze bylo biale mnie irytuje. W kazdym razie chetnie sie dowiem ilu czarnych bylo w ksiazce, bo dawno czytalem
@Kolanoskopia1: Jestem idealnym przykładem człowieka któremu na oczy nie padły jakieś #!$%@? konstukty i wyobrazenia prawicowego fandomu który by chciał 100% biały świat, co najwazniejsze rozumiem te ksiazki bo je kruwa przeczytałem xD Polecam w dodadku historie i fantastyke (Wywiad rzeka z Sapkowskim) tam też dość nakresla swój światopogląd.
Tak myslalem, brak jakichkolwiek argumentow i rozmowa oparta na domyslach. Wasze lewackie umysly sa tak #!$%@?, ze dziwie sie, ze umiecie w komputer kiedy jasnym jest, ze bez aparatury podtrzymujacej zycie nie przezylibyscie jednego dnia :)

Pozdrawiam!
@Andrzejek13:

Zmienianie rasy bohaterów jest chore. Skoro w książce i grze była biała to powinna biała pozostać i tyle. Cały szum jest o to że jest to robione na siłę i białych nie dopuszczają nawet do castingu a to jest już zwykły rasizm.


Co jest w tym chorego? Poprawność polityczna zabrania? A ja bym chciał żeby Geralta zagrał Azjata i co? Na siłę to środowiska konserwatywne próbują walczyć o to aby