Wpis z mikrobloga

Na moim osiedlu jest mnóstwo gołębi. Rzecz jasna paskudzą i hałasują. A ja nienawidzę gołębi.
Teraz szedłem do sklepu i widzę, że w miejscu, gdzie regularnie ktoś je dokarmia, zostawiono siatę z mnóstwem chleba. Ale takiego wybranego jakby ze środka, tej miękkiej części.
Zachowałem się jak przystało na obywatela dbającego o otoczenie i #!$%@?łem całość do kosza, przerywając ucztę tym latającym #!$%@?.
Zguba latającym szczurom.

#golebie #krakow #ptaki
Abaddon84 - Na moim osiedlu jest mnóstwo gołębi. Rzecz jasna paskudzą i hałasują. A j...

źródło: comment_f7efOgnVSj3N50CgZYVgSxQt656Qc8TD.jpg

Pobierz
  • 42
@Himre: Myślę, że równie zasadnym stwierdzeniem co twoje byłoby: "nie rozumiem czemu ludziom przeszkadzają szczury".
Trzeba spojrzeć prawdzie w oczy i zacząć edukować miejskie społeczeństwo: gołębie to szkodniki, które należy wyprzeć z miast, a zadbać o powrót skowronków i innych wróbelków elemelków, które ratują nas od nadmiaru owadów itd.
Taki gołąb nie przyczynia się do niczego dobrego.
@Abaddon84: tez się denerwuje na to, zwykle to starsi ludzie, którzy „chleba nie wolno wyrzucać” i roi się wszędzie od tych gołębi a potem w całym mieście trzeba zakładać „igły”(które maja zostać zakazane bo krzywdzą ()) W każdej restauracji co ma ogródki na zewnątrz wiszą prośby o niedokarmianie gołębi ale dla nich podwórko to już inna sprawa. Na koniec można dodać, ze chleb w sumie szkodzi tez
@Himre: Masz balkon? Jak te szczury chcą założyć gniazdo potrafią obijać Ci się o okno siadać na barierce (srając na twój prywatny nie publiczny balkon) zbierać gałęzie i zostawiać na balkonie.
Robią też takie

Gruuu Gruuu


Same minusy żadnych plusów. Wolę wróble czy inne ptaki co podleci zje coś co mu moge zostawić i poleci dalej sobie żyć.

Należy Ci się medal panie @Abaddon84 za świetną postawę obywatelską! xD
@MojHonorToWiernosc: gruu gruu to pół biedy. Koleżance wykluły się małe gołąbki na balkonie, ale po jakiś czasie znalazła na nim maź z krwi, wnętrzności i inne bebechy. Dobrały się do nich jakieś drapieżne ptaki i nie posprzątały po obiedzie. Bardzo często padają one ofiarą innych ptaków.