Wpis z mikrobloga

Na moim osiedlu jest mnóstwo gołębi. Rzecz jasna paskudzą i hałasują. A ja nienawidzę gołębi.
Teraz szedłem do sklepu i widzę, że w miejscu, gdzie regularnie ktoś je dokarmia, zostawiono siatę z mnóstwem chleba. Ale takiego wybranego jakby ze środka, tej miękkiej części.
Zachowałem się jak przystało na obywatela dbającego o otoczenie i #!$%@?łem całość do kosza, przerywając ucztę tym latającym #!$%@?.
Zguba latającym szczurom.

#golebie #krakow #ptaki
Pobierz Abaddon84 - Na moim osiedlu jest mnóstwo gołębi. Rzecz jasna paskudzą i hałasują. A j...
źródło: comment_f7efOgnVSj3N50CgZYVgSxQt656Qc8TD.jpg
  • 42
@Abaddon84: jak mieszkalem w krakowie to #!$%@? mnie golebie, no i naczytalem sie, ze jastrzab je odstrasza bo to naturalny wrog ( ͡° ͜ʖ ͡°) a ze sztuczny byl drogi w hui jak na sztucznego to postanowielm... odpalic wycie jastrzebia w hui agresywnego na cale osiedle xd jastrzab skrzeczal jak #!$%@? z moich gloanikow przez godzine, a golebie patrzyly sie na mnie jak na #!$%@?, a sasiedzi
@Bo_czemu_nie: nienawidze tego dziadostwa, jak mi się wprowadzały na balkon to w półśnie rzucałam w te szczury pomidorkami koktajlowymi, które kładłam już wieczorem na parapet. Co rano hałasowały, nazwałam ją jolanta i kawaler i franca zniosła jajko na moja doniczkę na folii bombelkowej która tam postawiłam, myślę, jaki gołąb zniesie jajko na folii a tu franca żmija zniosła i ja mówię jolanta zrobiłaś mnie trochę w ciuła, ale ok jedno jajko
  • 0
@Abaddon84 też mnie #!$%@?ą te latające szczury. Codzień rano od wschodu słońca słyszę te 'hu hu huu' i krew mnie zalewa, nie mogę spać przez te zjeby.