Wpis z mikrobloga

@medykydem u mnie w mieście dziewczyna połknęła się, wbiła głowa w szybę i nadziała szyją na wystający fragment ()

Najbardziej p------e drzwi jamie mogły powstać ()
  • Odpowiedz
@medykydem: Mi się kiedyś zatrzasnęły i w ataku paniki na pełnej k----e r--------m tę szybę xD Pamiętam, że dopóki nie wstawiliśmy nowych, musiał być na nie założony koc, żeby było choć odrobinę prywatności. Nie wiem, kto k---a wymyślił te drzwi, ale najbardziej dziwi mnie to, że ludzie rzeczywiście to g---o montowali xD
  • Odpowiedz
ie wiem, kto k---a wymyślił te drzwi, ale najbardziej dziwi mnie to, że ludzie rzeczywiście to g---o montowali


@Smitek: Takie drzwi były już zamontowane w mieszkaniu w bloku, jak je kupowałeś i za komuny był problem żeby dostać inne drzwi (trzeba było robolom dać flaszkę żeby z innych mieszkań z------i drzwi do kibla, bo tylko te były bez szyby).
  • Odpowiedz
@komodus91: U nas komuna tak działała, płaciłeś kasę na książeczkę mieszkaniową i jak uzbierałeś na niej cenę mieszkania, to czekałeś na przydział tego mieszkania ze spółdzielni.
  • Odpowiedz
@eeemil: ale to dalej bylo mieszkanie administracyjne/socialne. Dalej nie bylo twoje ty je tylko wynajmowales, malo tego moja matka miala 3 pokoje na 2 osoby to musiala 2x czynsz placic bo jak to tak 3 pokoje na dwie osoby.
  • Odpowiedz
Dalej nie bylo twoje ty je tylko wynajmowales


@komodus91: Tak , gdzieś w latach 90 można byłe je dopiero wykupić na własność, zazwyczaj z tymi c-------i drzwiami...
  • Odpowiedz
@eeemil: i to za 10% wartosci, pamietam ten sadny dzien ja wszystkie stare k---y sobie wykupily mieszkania u nas w bloku i sie zaczela imba fatima 3 klatki, dwie wspolnoty, ocieplona jedna klatka, dwie nie xD jak kosza trawe to podworko jak j----y tetris bo tez sie nie moga dogadac, najwieksza spoleczniara zostala ogloszona krolem wspolnoty i zalowala hajsu na zarowki na klatce bo sobie fundusz remontowy mikro zrobili.
  • Odpowiedz
@medykydem: Wleciałem w nie łokciem, jak się w dzieciństwie z kuzynką bawiłem. Ona uciekała przede mną i zamknęła je i było zbyt późno, żebym wyhamował, więc tylko wystawiłem łokieć do przodu xD
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@medykydem: mój tate za gówniaka wpadł w takie drzwi i się lekko mówiąc nadział na kawałki szkła wystające z dołu. Do dzisiaj ma bliznę przez pół brzucha. Potem wszyscy w rodzinie montowali już takie kratki przy tych szybach żeby kolejnego dziecka nie trzeba było szyć.
  • Odpowiedz