Wpis z mikrobloga

@eeemil: identyczne drzwi były w moim rodzinnym domu (mieszkanie w segmencie), gdzie rodzice urządzali wystrój sami i również identyczne drzwi były w domu mojego dziadka, więc ludzie dobrowolnie je kupowali :D w moim rodzinnym domu uchowały się wszystkie szyby, ale u dziadka kuzynka jedną rozbiła i miała szytą rękę.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@medykydem: u mnie w domu kiedyś tata wymieniał drzwi. I zanim je założył to stały oparte o ścianę, ustawione tak jakby były otwarte. Jak wchodziłem do pokoju to odruchowo je zamknąłem XD Jebły na podłogę
  • Odpowiedz
  • 3
@medykydem pamiętam jak się z siostrą kłóciłem i chciałem w nią kluczami rzucić, zdążyła zamknąć drzwi ale klucze przeleciały (razem z szybą) xD
  • Odpowiedz
@medykydem: no elo, ja sie kiedyś za dzieciaka wbiłem w te drzwi a one w odewecie wbiły mi kawał szkła nad szyją, zaraz obok tętnicy ( ͡° ͜ʖ ͡°). Lekarz jak mnie szył powiedział, że miałem bardzo dużo szczęścia, bo zabrakło centrymetra.
  • Odpowiedz
@medykydem: od razu się tłumaczę, że to nie moja wina, że pękła szyba gdy ojciec cisnął mnie przez nią do pokoju gdy się #!$%@?ł, że matka schowała mu wódkę, bo pół godziny wcześniej zaczął się dusić na podłogę. I czuję się pokrzywdzony, bo to siostra ryczała 'daj już wódkę temu #!$%@?, niech zdechnie' :)
  • Odpowiedz