Wpis z mikrobloga

93994 - 110 = 93884

Wycieczka do miasta wojewódzkiego – #olsztyn. pierwsze kilometry upłynęły przy skrzypieniu łańcucha. Gdy zjeżdżałem na parking leśny w celu smarowanka mija mnie rowerzysta – kolarka, itp. – macham mu w celu powitania a ten z miną srającego kota mija mnie – chyba miał kija w dupie. Po drodze mijałem z 8 takich – żodyn nie odmachał (miejscowi łowcy segmentów jak się potem okazało na #strava). Kilometry lecą a dalej coś piszczy – chyba suport umiera – nic nie poradzę kręcę dalej. Na dziurach coś dziwnie przednie koło skacze – stery się zluzowały, szybki wyskok do rowerowego z serwisem i użyczyli kluczy za darmoszkę. Wpadam do sklepu coby kupić linki hamulcowe do szosy. Ja rozumiem że jak jest coś do szosy to cena x 200 ale bez przesady. @trace-error napisał że linki to koszt ok 10 ziko, no niestety nie w Olsztynie. 15 zł za jedną linkę z końcówką szosową – chyba diamentowe te linki – trudno wziąłem. Mogłem od razu iść do kolejnego rowerowego oddalonego o 300 m, bo się okazało że tam mieli po 9 ziko/sztuka. Chyba sprzedawca specjalnie mnie tak policzył bo przede mną dziadek lampkę kupował i ten mu pokazywał modele za 200 – 300 zł a ja pokazałem mu taką za 40 zł. Oczywiście wziął ta za 40. Linki też nie wiedział gdzie leżą – sam mu pokazałem gdzie ma te linki. Chyba mu na ambicje wjechałem. Załatwiłem sprawy urzędowe. Śniadanie na plaży w #kortowo. Ciemne chmury zasłoniły niebo. Wyjazd z Olsztyna na Olsztynek – rozkopane, zwężenia, tiry mijają na żyletkę. Roboty się kończą zaczyna się serwisówka przy S51 – bajka, W Stawigudzie odbijam na Łańsk i asfaltami typu Kongo powrót do domu (asfalt mokry – deszcz mnie ominął). Mijam parking gdzie mi typ nie odmachał. Z przeciwka jedzie typ na szosie i machnął mi pierwszy. Odzyskałem wiarę w ludzi. Również odmachałem – taki mały gest a cieszy. Na 93 km dopada mnie ból łopatek – bikefiting jeszcze nie ogarnięty na 100%. Się rozpisałem – piękna wrześniowa pogoda na rower.
#rower #100 #przystankiboners #rowerowyrownik

W tym tygodniu to już 110km!
#rowerowyrownik #ruszmirko #100km

Wpis dodany za pomocą tego skryptu

Pobierz
źródło: comment_5O95Dqnblg2mVQSTmaWAlHpAAWW0BFNV.jpg
  • 8