Wpis z mikrobloga

@Iudex: dlatego każdy ma wybor - można czytac to, tamto i co innego. Natomiast nie do końca rozumiem dlaczego miałbym zmienic swoje wypracowane zdanie? Rozumiem, ze możemy się różnic, natomiast to, ze napiszesz mi swoje przemyślenia, nie oznacza, ze mam je przyjąć
@W_P_K: Gotowość do zmiany zdania, a zmiana zdania to są dwie różne rzeczy. Jeśli ktoś nie jest gotowy do zmiany zdania pod wpływem dyskusji, to nie mamy do czynienia z dyskusją, tylko jednostronną afirmacją poglądów. Widzę, że dalej tego nie dostrzegasz że możesz wziąć z samej gotowości wartość dla siebie, co tylko to potwierdza. A wystarczy sobie zadać proste pytanie: ile razy w ostatnim czasie powiedziałem komuś "masz rację, źle to
@Iudex: jak sam zaznaczyłeś, nie śledzisz działań na blogu, wiec bardzo ciekawi mnie ta ocena. Dzień w dzień toczą się u mnie fajne dyskusje, które często kończą się dobrymi wnioskami, a na pewno bez krzyków i płaczu.
@Iudex: sam funkcjonujesz w miejscu, w ktorym dobrze wiesz, że brak często realnej i nieemocjonalej ocen, dlatego mam dziwne wrażenie, ze zdajesz sobie sprawę z tego jak bardzo nieelegancko ktoś potrafi zagadać w necie. A nigdy nie było i nie będzie u mnie przyzwolenia na obrażanie mnie i rzucanie fałszywych oskarżeń. Tutaj codziennie slysze, ze Pasibus, sprzedawczyk, itd. Tylko jeszcze żaden cwaniak zza klawiatury nie dał dowodu. Dlatego się śmieje zawsze