Wpis z mikrobloga

@savenir: To ja jestem chyba dziwny bo lubię zarówno roszpunki z włosami do pasa, jak i umiarkowane chłopczyce z krótkimi. Zresztą sam mam długie włosy, a to w oczach wykopków zbrodnia porównywalna z krótkimi u baby xD
@truio: łoło zdążyłam zapomnieć, że skomentowałam, a tu mnie jakiś wykopem pluje xD luz, wybieraj co ci się podoba, ja wybieram co mi się podoba i powinno być git, bo nigdy nie wybierzesz mnie
@Mikka: jprdl panie bożu dej mi siły XDDDDDD autentycznie mam za cienkie włosy żeby je zapuścić za ramiona. noszę krótkie, dobrze ścięte, rude - długie włosy nie równają się kobiecości. przejrzyjcie na oczy
@ziele_angielskie: Nie no spoko. Na pierwszym zdjęciu ma zaniedbane włosy z posępnym grymasem na twarzy, podczas gdy na reszcie jest uśmiechnięta, z uczesanymi włosami do tego specjalnie pozując do zdjęcia żeby wyglądać ładniej. No świetne porównanie xDDDDDD.
@BrockLanders: w sumie to jakoś nie zauważyłem, żeby znane mi krótkowłose laski masowo nie mogły znaleźć faceta. Tak jak ciężko mi sobie przypomnieć, żeby jakiś mój kumpel tak stanowczo wypowiadał się przeciw takim włosom jak OP.