Wpis z mikrobloga

@savenir: bo podświadomie próbują dorównać facetom. Spójrz na historię ile rządzących kobiet miało/ma krótkie włosy. Jak sobie obserwuję takie kobiety to mają większe zdolności zaradcze a nawet i są inteligentniejsze ale tracą przy tym kobiecość. Oczywiście nie mówię tu o dziewczynach, które w wieku 20 lat sobie ścinają włosy na peruki albo z okazji buntu młodzieńczego.
  • Odpowiedz
via Android
  • 5
@Nidor kultu? Nie wiem, wszyscy faceci jakich znam wolą kobiety z długimi włosami. Już przestańcie z tymi wykopkami i stulejkami. Nie chcesz się podobać? No luz. ( ʖ̯)

Edit: przy krótkich włosach to raczej mniej trzeba dbać, patrząc na to jak moja była dbała o długie.
  • Odpowiedz
@savenir: no kultu, kultu. Bo to raz na wykopie różowa wrzucała zdjęcie włosów z zapytaniem, czy ścinać lub przed i po, gdzie długie zazwyczaj są bardzo zniszczone, brzydkie po prostu i niebieskie się zesrywają, że jak ona mogła, albo zostawić długie, wuj jeden, że niezadbane i wielu kobietom długie włosy nawet zwyczajnie nie pasują.

Już przestańcie z tymi wykopkami i stulejkami.


@savenir: a co, zabolało? xD

Nie chcesz się podobać?
  • Odpowiedz
via Android
  • 4
@Nidor co miało mnie miało zaboleć? Przezywanie się rodem z podstawówki? Raczej Ciebie coś zaszczypalo, może brak pewności o własnej atrakcyjności? Moi znajomi, to nie wszyscy, ani nie większość. Dlatego napisałem jakich znam. Co do wyzwania od stulejek cytuję
" Na początku się obrazalem gdy nazywano mnie #!$%@? ale potem spojrzałem w lustro i zobaczyłem że #!$%@? nie jestem podobny i już się nie obrażam"
  • Odpowiedz
@savenir: ale mnie irtujecie XDDD niektóre dziewczyny w krótkich włosach wyglądają bardziej świeżo i po prostu bardziej im pasują, poza tym długie włosy są wymagające i żeby ładnie wyglądały trzeba im poświęcić dużo czasu, bo inaczej wygląda się jak bezdomna co spała pod mostem
  • Odpowiedz
@nesteax: Nie istnieją kobiety, którym lepiej w krótkich włosach, są tylko takie, które przez większość życia takie miały i dlatego tak myślą.
  • Odpowiedz