Wpis z mikrobloga

Nie istnieją kobiety, którym lepiej w krótkich włosach, są tylko takie, które przez większość życia takie miały i dlatego tak myślą.


@Mikka: skąd wy te bzdury bierzecie xDDD To tak, jakbyś napisał, że mężczyznom pasuje tylko jedna fryzura, ale mówią, że nie, bo całe życie mieli inne xD
  • Odpowiedz
@Nidor: Ale są różne fryzury z długimi włosami. Rzecz w tym że włosy to duża część kobiecej urody. Pewnie są jacyś faceci, którzy wolą takie "chłopczyce", ale to raczej zdecydowana mniejszość xD.
  • Odpowiedz
Pewnie są jacyś faceci, którzy wolą takie "chłopczyce", ale to raczej zdecydowana mniejszość xD.


@Mikka: ale my nie mówimy o włosach ściętych typowo na faceta, ale o takich do ramion, które zdaniem wykopków są męskimi fryzurami, no #!$%@? xD Ja nie mam problemu z tym, że ktoś woli długie włosy, no w porządku, kwestia gustu i nie ma z czym dyskutować, ale wkurza takie #!$%@? ludzi, dla których włosy do ramion
  • Odpowiedz
@luzak100: @Kuba__: leniwe? Mając długie włosy u fryzjera byłam raz na pół roku. Teraz mam krótkie i u fryzjerki jestem raz na tydzień. Bo odrastają, bo za dużo ich i nie układają się, bo kolor się zmył, bo coś. Nie mówiąc o codziennym myciu, suszeniu, pomadowaniu i lakierowaniu. No lenistwo w czystej postaci Panowie :)
  • Odpowiedz
@savenir: niedawno jakiś Mirek twierdził, że kobieta bez szpilek to nie kobieta, a teraz jeszcze to. Zbierzcie te zasady w jeden post, bo boję się, że przez swoją niewiedzę wypadnę z kręgu różowych ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz