Wpis z mikrobloga

Jak mnie #!$%@? jak ktoś mówi mi, albo komuś innemu, jak ma żyć.

Kumpel jest programistą, zarabia jakieś 9k netto. Drugą osobą w tej komedii jest kumpela z mojego rodzinnego miasta.

Kumpela ma męża i dwójkę dzieci. Skończyła studia, bo rodzice mieli parcie na to żeby córeczka miała wykształcenie i dobra prace, ona miała parcie na chlanie i skakanie po #!$%@?, bo panna z małej miejscowości wyjeżdża do wielkiego miasta wiec musi zakosztować życia, w związku z tym poszła na jakiś gownokierunek typu socjologia czy tam wyplatanie koszyków ze specjalizacja obieranie cebuli. Magistra ma? No ma. Ale pracuje w gownosklepie za jakieś 2k netto, bo co wypiła to wypiła, co dupy dała to dała, tylko ze obrany kierunek studiów nie zapewnia w zasadzie niczego poza papierkiem magistra który jest warty tyle co papier toaletowy.

Jej facet to takie jedno ogniwo ewolucji wyżej od osiedlowego sebixa, jego wykształcenie i umiejętności nie pozwalają mu na nic więcej niż #!$%@? w Amazonie.

I ta kumpela prawie eksplodowała z wściekłości jak dowiedziała się ze kumpel sam zarabia 2x tyle co oni razem we dwójkę, I SMIE BYĆ SAM, ŚMIE NIE UTRZYMYWAĆ JAKIEJŚ BIEDNEJ KSIĘŻNICZKI, ZE ŚMIE NIE MIEĆ JESZCZE TRÓJKI DZIECI, W KOŃCU GO STAĆ!

Kurtyna.

#logikarozowychpaskow #heheszki #zwiazki #madki
  • 33
@dziki nie zarabiam 9k, ledwo 3+, ale chciałbym widzieć za kilka lat miny swoich "znajomych" kiedy ja robię to co chce w życiu, a oni wyglądają jakby z ich życie uszło


Jak ja nie rozumiem ludzi, którzy #!$%@?ą, rozwijają się po to żeby móc pewnego dnia stwierdzić że mają lepiej niż znajomi.
@dziki: mnie raz bóldupiący kumpel uświadomił, że na każdy tysiąc który się zarabia powinno się mieć co najmniej jedno dziecko, inaczej to MARNOTRAWSTWO ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
Akurat programista w korpo dużo się nie napracuje, a i bez problemu zarobi te 9k.


@kobiaszu: jeżeli masz takie pojęcie o rynku to znaczy że nie doszedłeś nawet do 3k ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie narobić się, a zarobić to mają właściciele firm które płacę po te 9k programistom którzy mają na nich #!$%@?Ć i się ciągle szkolić. Przede wszystkim mają wypracować te 9k co najmniej 2krotnie.