Wpis z mikrobloga

Hej. Pamiętacie mój wpis z mikrobloga sprzed 2 tygodniu o FoodTrucku, który będzie przyjmował płatności w crypto? Widać, mediom ten temat się sposobał - powstał artykuł na SpidersWeb:

- Polak startuje z food truckiem, w którym zapłacisz kryptowalutami. Co na to US?
Marcin Wójcik tworzy coś wyjątkowego. W jego food trucku zapłacisz kryptowalutami. Na rozpoczęcie działalności daje sobie rok.

Fajnie by było, by takich miejsc powstawało wiecej :)

#kryptowaluty #mikroreklama #steemit #bitcoin #foodtruck #jedzenie #gotujzwykopem

Wołam osoby plusujące poprzedni wpis: @ralfek, @cruc, @wzasadzie, @Emperor616, @nicniezgrublem, @MysGG, @wojcir, @Tomciox, @fluxy, @BishKopt, @Luszian, @sorek, @losBamberos88, @Glovvacz, @pafcyk, @UrwisPan, @woodoo, @kooliber, @JacekBalcerzak, @Zgerio, @zwora
Pobierz
źródło: comment_r3y21C8lJehYhiqOJuveEghdp77ANFbb.jpg
  • 19
@zwora: prawda jest taka, że są takie firmy jak @InPay, które sprawiają... że w oczach Urzędu Skarbowego... ty przyjmujesz normalne złotówki. Według mnie ciekawszą opcją są oczywiście miejsca, gdzie przyjmują crypto "natywnie"... no i wtedy jest też większe pole do eksperymentu, bowiem możesz przyjmować takie krypto jakie Ci się podoba, tj. nie jesteś ograniczony ofertą firm pośredniczących (np. tylko bitcoin).

PS. @InPay: jest szansa na wprowadzenie supportu również dla
to pytanie z artykułu jest niebezpieczne :)


@zwora: a odpowiedź nie jest zrozumiała:
"A co na to wszystko polska skarbówka?
Foodini przyznaje,że jak na razie przynajmniej na napotkał na większe kłopoty i wszystko idzie zgodnie z planem. "
@noisy nie wiem czy pośrednik to najlepszy ku temu element.zwlaszcza dla fooftrack. Może coś jak pay czy też crypterium (chodzi o pomysł) ale czy jakaś tego typu kryptozjebka da radę to sam się zastanawiam. Dla mnie sens jest wtedy, gdy jest portfel do portfel. I to by musiało śmigać. Klik i masz.
@noisy: Gosciu, winszuje Ci swietny sukces. Bedziesz mial swietna reklame, info o twoim biznesie bedzie sie nioslo szeroko. Ponadto kuchnia Malajska jest swietna.
Powodzenia! Moze jakis autorski tag?
@zonbat: BTW to dzięki nam w ogóle sprawa wyszła na jaw, bo inne firmy nie chciały na początku powiadomić nikogo, że takie wezwania przyszły, żeby nie odstraszyć takich klientów jak Ty, więc sobie to przelicz.