Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 90
@janeeyrie: @zaqwsxdsa: @bonifacy_pankracy: @Abizaas: żeby nie było - pracujemy razem nie od dziś, jesteśmy w dziale w 8 osób i żarty po urlopie to nasza tradycja. Raz jednemu ostretchowaliśmy całe biurko, monitor i krzesło. Innemu gościowi ułożyliśmy pudła z całego biura na biurku aż pod sufit.

Żadne z nas obcemu by czegoś takiego nie odwaliło, ale znamy swoje poczucie humoru i wiemy jakie mamy granice tolerancji dla takich
@justbreathe: nie mam kija, a moja strefa komfortu jest naprawdę szeroka, ale nie mam pojęcia jak słabe, przeszkolne żarty mogą mieć z tym jakikolwiek związek XD Tak jak w tym obrazku z fuck off retard, hehe jokes on them

Po prostu ja nie toleruję takiego zachowania w biurze i nie chciałbym pracować w biurze, gdzie jest ono tolerowane

No ale na szczęście nie muszę. Próbowali czasem u nas robić takie "śmieszki"
@justbreathe: tylko w twoim mniemaniu jest inteligentne i wysublimowane. W realiach dorosłych ludzi w warunkach biurowych to zupełnie normalne. Nie trzeba dobierać takiego towarzystwa, mamy normy społeczne, które pozwalają nam założyć, że towarzystwo takie będzie.

Czasem tylko trafi się jakiś nowy, co nie rozumi i myśli, że jest śmieszny

To ten sam chyba typ ludzi co na studiach na imprezach domalowywal zgonom #!$%@? na czołach
@justbreathe: niech każdy sobie ma poczucie humoru jakie chce, nie moja piaskownica, nie moje zabawki. Jak opowi wygodnie tak żyć, to niech sobie żyje.

Jedynie zwracam uwagę, że ja uważam to za zachowanie niegodne i je potępiam, i raczej nie dogadałbym się z kimś, kto się tak zachowuje. Nie nazywam tych ludzi gorszymi ode mnie podludźmi. Typie, nie ocenia się ludzi i nie obraża ich.

Ja frustrat XD no właśnie zupełnie
@justbreathe: czy prowincjonalny rodowód i wiążący się z tym brak obycia w niektórych sprawach to dla ciebie wartościowanie na gorszego od siebie? Zakładając, że jesteś rolnikiem, to gdybym nie umiał wydoić krowy też uważałbyś, że jestem gorszym podczłowiekiem bo nie mam obycia w obsłudze zwierząt gospodarskich?

Czy ludzie przestali być zwierzętami jakoś ostatnio? Tego przecież już dzieci na biologii w 4 klasie uczą, wiesz, taksonomia i te sprawy