Wpis z mikrobloga

Dwa lata temu, jakoś na początku września właśnie, przeleciałem dla dziewczyny 7,5k km tylko po to by spędzić z nią weekend i zrobić jej niespodziankę. Wychodziła z uczelni, jak zawsze o tej porze do niej zadzwoniłem, pogadaliśmy chwilę co tam, jak dzień i po tej chwili rozmowy powiedziałem jej żeby się odwróciła. A tam za nią, 10 m dalej, stoję ja z ogromnym bukietem róż. Na romatyzometrze wyjabało skalę wtedy :). Byłem tak podjarany całym pomysłem i akcją, że samolot w zasadzie nie był mi do niczego potrzebny. Sam bym doleciał. Do końca swoich dni będę to pamiętał. Te emocje, radość, opracowywanie całego pomysły i wszystko co później. Jeden z lepszych weekendów mojego życia. Mirki, trzeba mieć fantazje, bo bez tego życie #!$%@? warte ;) Pamiętam minę oficera na lotnisku - na jak długo Pan zostaje? - na weekend, zrobić niespodziankę dziewczynie - to ma pan fantazję :D Takich wspomnień nie kupi się nigdzie.

Napisałem to już przy poście @niejedzkitku, ale stwierdziłem, że podzielę się z szerszym gronem.

#rozowepaski #niebieskiepaski #podroze #podrozujzwykopem
  • 75
@Spaniard: Trzeba mieć jeszcze w #!$%@? kasy, żeby móc tak o sobie pojechać 7,5k km zeby tylko odwalic jakąs akcje i wrocić. Ile wtedy zarabiałeś? I co to za dziwczyna? Z Polski? Jak ją poznałeś?
@Spaniard:
Zrobiłem podobnie tylko z mniejszym #!$%@?ęciem bo nie było to 7.5k km tylko 750
Trasa z północy na południe polski.
W trakcie jazdy wybiła "godzina dzwonienia"
Jade jade - gadka szmatka z 1.5h - aż mowie jej zęby wyszła na parking bo własnie zaparkowałem pod jej blokiem i żeby się zbierała bo weekend u mnie będziemy spędzać. (W zasadzie noc z soboty na niedziele -bo Janusz wymyślił ze jednak będziemy
@Spaniard: zadna w tym fantazja, takie rzeczy czesto gesto pokazuja w filmach roznych albo rozni trenerzy uwodzenia o tym wspominaja. jak twoja laska lubi takie stereotypowe zagrywki to pewnie ja to podjaralo, gorzej z bardziej ambitnymi dziewczynami¯\_(ツ)_/¯
@Spaniard: ona pewnie to zapamięta jako zmarnowaną okazję na ruchańsko życia z chadem #!$%@?ą z którym była ustawiona po zajęciach, ale pojawiłeś się Ty i było głupio Cię spławić xDDDDD