Wpis z mikrobloga

  • 174
Jestem przyszłym studentem studiów stacjonarnych na UJ. Poszukuję pracy, którą mógłbym pogodzić ze studiowaniem w takim trybie oraz ż pewnymi wartościami jakie wyznaję. Mowa między innymi o braku chronicznego stresu, nieprzesadzonej odpowiedzialnośći, mało absorbujących obowiązkach. Podręcznikowy przykład roszczeniowego millenialsa? No nie do końca. Jestem osobą, która ma świetne umiejętności interpersonalne; znajomość języka angielskiego na bardzo dobrym poziomie. Tak czy inaczej, za swój największy atut uważam wygląd - bardzo muskularna budowa ciała przy ponad 190 cm wzrostu; i jeśli na podstawie którejś z cech chciałbym zostać zatrudniony - byłaby to aparycja. Głównie myślałem nad zajęciami takimi jak:
- recepcja;
- portier;
- pracownik ochrony (tylko nie żadne korporacje);
- trener personalny (mam do tego potrzebne wszystkie kwalifikacje);.

Ogólnie interesują mnie wszystkie mało wymagające, mało ambitne rodzaje pracy. Jestem osobą, która dawno temu wypisała się z tego całego wyścigu szczurów i największą wartością jaką wyznaje w życiu jest święty spokój.

Może przyjaciele z wykopu coś doradzą? Ogólnie w życiu może 2 miesiące przepracowałem w normalnej pracy. I wiem jedno - nigdy więcej.

#mikrokoksy #pokazforme #praca #krakow
Blade36 - Jestem przyszłym studentem studiów stacjonarnych na UJ. Poszukuję pracy, kt...

źródło: comment_0Lul12DwLYQB9pB3g2v86xLb9LG8UZ9A.jpg

Pobierz
  • 180
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Blade36: jedz do Paryza czy Londynu i zapisz sie do agencju gdzie szukaja, oraz oddawaj sie starszym paniom. Praca latwa i wykorzystasz aparycje. Jako ochroniarz musisz prac dobrze ryje, potrafisz?
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
Naprawdę mi tego brakowało. Przez ostatnie dwa miesiące miałem wielkie wahania co do poczucia swojej tożsamości; a tu mi piszecie, że to na pewno nie ja. No nawet nie wiecie jak jestem pozytywnie nastrojony.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
Co do kosztów - prześledzcie moje wcześniejsze wpisy. Wyjaśniłem, że BB to nie takie drogie hobby, jak wie się co i jak.
  • Odpowiedz
@Blade36: buhaha sory ale to smiesznie wygląda
Uda.d------e a.łydki jak u dziecka.
Jak ty kuwa ćwiczysz? Same przysiady? Xd
I ładnie tescia n--------z cały owłosiony.jak.małpa jesteś
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@kuba-jikj Wiesz przyjacielu, mając prawie 2m wzrostu i chudy szkielet ta łydka zawsze będzie chudo wyglądać. Ale w sumie po co ja tłumaczę, mam tu przecież znawcę. Z tym testem też doyebales. ZNAWCY. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Blade36: wyglądasz jak pokraka.i pewnie masz mikro kutasa od brania hormonów.
Ale to nie moja broszka.
A i z takim wyglądem idź na jakiegoś barmana .
Chyba ze tylko umiesz machać hantelkami góra dół to wtedy dalej płacz ma forum dla spermiarzy . Bebg
  • Odpowiedz