Wpis z mikrobloga

  • 174
Jestem przyszłym studentem studiów stacjonarnych na UJ. Poszukuję pracy, którą mógłbym pogodzić ze studiowaniem w takim trybie oraz ż pewnymi wartościami jakie wyznaję. Mowa między innymi o braku chronicznego stresu, nieprzesadzonej odpowiedzialnośći, mało absorbujących obowiązkach. Podręcznikowy przykład roszczeniowego millenialsa? No nie do końca. Jestem osobą, która ma świetne umiejętności interpersonalne; znajomość języka angielskiego na bardzo dobrym poziomie. Tak czy inaczej, za swój największy atut uważam wygląd - bardzo muskularna budowa ciała przy ponad 190 cm wzrostu; i jeśli na podstawie którejś z cech chciałbym zostać zatrudniony - byłaby to aparycja. Głównie myślałem nad zajęciami takimi jak:
- recepcja;
- portier;
- pracownik ochrony (tylko nie żadne korporacje);
- trener personalny (mam do tego potrzebne wszystkie kwalifikacje);.

Ogólnie interesują mnie wszystkie mało wymagające, mało ambitne rodzaje pracy. Jestem osobą, która dawno temu wypisała się z tego całego wyścigu szczurów i największą wartością jaką wyznaje w życiu jest święty spokój.

Może przyjaciele z wykopu coś doradzą? Ogólnie w życiu może 2 miesiące przepracowałem w normalnej pracy. I wiem jedno - nigdy więcej.

#mikrokoksy #pokazforme #praca #krakow
Blade36 - Jestem przyszłym studentem studiów stacjonarnych na UJ. Poszukuję pracy, kt...

źródło: comment_0Lul12DwLYQB9pB3g2v86xLb9LG8UZ9A.jpg

Pobierz
  • 180
  • Odpowiedz
@Blade36 jeśli to nie zarzutka stary to szanuje, głównie za zaparcie do osiągnięcia takiej sylwetki, za #!$%@? ze schematu posiadania jak najwięcej nie patrząc na koszty, za samoświadomośc i pewność siebie bo pewnie zdawałeś sobie sprawę że tutaj sporo piwniczaków z kompleksem będzie tylko czekało na okazje by jakoś #!$%@?ć komuś tylko dlatego że jest tym kim oni bardzo by chcieli być, a doskonale wiedzą, że nigdy nie będą (
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@SC10n Dla mnie rozmiar był i chyba nadal jest pewną ucieczką od świata. Stąd w sumie taka obsesja. Brzuch tylko tu tak wyszedł, na fejsie możesz zerknąć jest normalny w miarę, na pewno nie jest dobrze zarysowany nawet w szczycie formy.
  • Odpowiedz
via Android
  • 3
@nerana112 Dziękuję, to bardzo krzepiące słowa. Dla mnie największym celem w życiu było dojście do takiej samoświadomości, gdzie będę ponad wszechotaczającą mnie formę. Oczywiście wciąż bardzo daleko mi do ideału, ale już na naprawdę bardzo dużo bodźców z zewnątrz jestem obojętny. Chociaż to też zależy od okresu w jakim się znajduję. ;p
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Jakr Ja z kolei mam wątpliwości czy teraz trollujesz mnie. ( ͡° ʖ̯ ͡°) Przecież nie dałem ani jednej przesłanki baita.
  • Odpowiedz