Wpis z mikrobloga

@grabowski_f: dzięki, dodane do konta. Dziwna sprawa tylko, bo aplikacja trochę niedorobiona - dodałem trzy kody do konta, nagle przeniosło mnie na ekran główny i zarezerwowało jakiś dziwny pojazd. Problem tylko w tym, że jestem w Katowicach.
To że zarezerwowało pojazd to spoko, ale że aż na 15 minut, do tego nie mogę anulować rezerwacji no i nawet nie sprawdziło jak daleko mam do pojazdu... a mam trochę więcej niż
  • Odpowiedz
podziękował. A wiesz może czemu wartość skarbonki się nie zmieniła?


@kenny_kabanie: Te kody są sobie w swojej zakładce i podczas najmu odejmuje od wartości "Korzyści". Dopiero przy rozliczeniu widać efekt.

Nie jestem pewien czy nie ma kwoty minimalnej przelewu. Miałem kody na 30zł, wyjechałem 30zł30gr... pobrało mi 1 zł i przy jednym kodzie mam dalej korzyści 70gr. Na szczęście jednego z tych tutaj nie miałem więc nie będą samotne (
  • Odpowiedz
@kenny_kabanie: te kody nie sumują się ze skarbonką - wchodza na konto promocyjne. Jak jedziesz, to bierze ZAWSZE 1zł z karty kredytowej (lub skarbonki) oraz resztę z bonusowych kodów.
  • Odpowiedz
@Czaajnik: w przypadku karty nic nie musisz mieć, bo ściąga na bieżąco z karty. W przypadku skarbonki, gdy masz 10 zł i do tego np.50zł promocyjnych, to po przejechaniu zostanie Ci 9 zł i np. 35 promocyjnych i... nie pożyczysz auta, aż nie doładujesz skarbonki, aby saldo wynosiło >10 zł. Nie wiem, co mówi o tym obecny regulamin, ale na początku działalności nic na ten temat nie było napisane w
  • Odpowiedz