Wpis z mikrobloga

@Kamokamo: to działa w obie strony - faceci tam, to też większość dramat ( ͡° ʖ̯ ͡°) ale ja już też wywalilam tę apke, przytrafiła mi się fajna znajomość więc dalej nie szukam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Vestale89 zgodzę się, większość znajomych dziewczyn narzeka na napaleńców i dziwaków. Po prostu chyba taki urok tej apki. Po drugie #!$%@? baterię w androidzie aż miło.
@Kamokamo: na iOSie też ( ͡° ͜ʖ ͡°) ja mimo wszystko nie narzekam, trafiały mi się dziwne typy ale szybko ich się pozbywałam, za to poznawałam ciekawych ludzi z którymi do tej pory trzymam kontakt ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Kamokamo: ponoć z dziewczynami w ogóle jest gorzej, kumple mi się żalą na laski... a to że głupiutkie, a to że puste, że gwiazdorzą i że można z nimi co najwyżej pogadać o ostatnim treningu lub o instastory jakieś celebrytki lub w drugą strone - „inteligentki” co się sadzą o wszystko ;)
@Kamokamo: ja bylam jedną z tych cwanych - od razu waliłam z grubej rury i proponowałam spotkanie na kawę czy inne piwo ( ͡ ͜ʖ ͡) po jednym spotkaniu było wiadomo czy jest sens czy nie xD a zdarzały mi się stuleje albo milczki, przy których musialam się wysilać żeby ciągnąć rozmowę co by w niezręcznej ciszy nie siedzieć tych 0,5/1 h xD