Wpis z mikrobloga

  • 599
Przeglądałam wczoraj olx. "Szczurzyca za darmo 6 miesięcy oddam". W innych ogłoszeniach tej samej pani malutka, jednopiętrowa klatka na sprzedaż. Dzwonię, pytam o choroby, powód oddania. Z pewnym zawahaniem słyszę "córka już się nie chce nią zajmować". Pytam, czy szczurzyca była sama - tak. (Szczury to zwierzęta silnie stadne). Powiedziałam, że wpadnę po pracy obejrzeć szczurka...

Wyniosła mi go grubawa 10latka, na ręku, w drugiej trzymając telefon i prawie nie patrząc na mnie i na szczurzyce. O dziwo szczurza bidulka wyglądała na zadbaną, ale bardzo bała się ludzkich rąk. Zgarnęłam szczure do transportera. Powiedziałam, że następnym razem jak bierze się zwierzątko, to trzeba się przyłożyć do opieki, bo to nie kolejny gadżet ani zabawka. Młoda pokiwała głową i jak wchodziła do bloku, to wypadł jej ten wypasiony telefon prosto w kratkę odpływową taką na podeście do klatki schodowej XD Poryczała się w 5 sek, ale udało mi się otworzyć kratkę i sięgnąć po fona. Z sarnimi oczami wybełkotała 'dziękuję'...
Na szczura dalej nie spojrzała.

#szczury #zwierzeta #historiajednejfotografii #zwierzaczki #zoologia
supi - Przeglądałam wczoraj olx. "Szczurzyca za darmo 6 miesięcy oddam". W innych ogł...

źródło: comment_nYHrOHE2DLVaTPKMooa8drLXP14kX4Si.jpg

Pobierz
  • 89
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@PurpleHaze xD Człowiek musi wiedzieć na co się pisze kupując taki odkurzacz piorący. Ciężkie to, wodę trzeba zmieniać a ona czasem cycunie. To nie byle co, to wymaga przygotowania.

@Depth_Charge P--------o. To pokazuje, że zwierzę to nie tylko przytulanie, wspolne foty na insta i zabawka, która jak się znudzi można rzucić w kąt. Symuluje, w jakiś sposób, obowiązki i odpowiedzialność jaka jest związana z posiadaniem pupilia. Nie zawsze przyjemne. Taki
  • Odpowiedz
@DulGukat Codzienie nie, chomiki i świnki nie budzą aż tak by zmieniać codziennie klatkę :p
Poza tym tonie aż takie ciężkie wlać do szklanki z wodą trochę octu i wylać to w dwa rogi klatki a potem posypać rodzynkami (o dziwo uwielbiam je xD). Jednak zapytam mamy, czy było ciężko jej ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Stalowa_Figura: moja mam nie chciala zadnych zwierzat w domu wiec tez wpadla na taki niecny plan. Chciala pokazac ojcu ze jestesmy nie odpowiedzialne ( ͡º ͜ʖ͡º) przez miesiac 3 razy dziennie na spacer ze smycza, swieza woda w misce i mialam czytac o tresurze psow (a bylam w 1-2 klasie i slabo czytalam). Wyszlo na to ze w domu byly 2 psy, papugi, kroliki, zolwie,
  • Odpowiedz