Wpis z mikrobloga

Mój dawny znajomy z siłowni dodał to na fb. Byłoby spoko, gdyby nie fakt, że każdy ogarnięty człowiek wiedział doskonale, że był/jest na koksie xD Mnie kiedyś sam się przyznał bez ogródek, że bierze teścia. Wtedy jeszcze był trochę ulany. Widać, że nie miał planu na siebie, po prostu walił testosteron i nie miał żadnej diety. Potem jednak dostał się pod skrzydło jednego trenera, który zapewne załatwił mu jakiś hormon tarczycy albo tren i bardzo ostro się wyciął w krótkim czasie - że nawet zadebiutował na scenie, choć szału tam nie zrobił.

Ja rozumiem, że jak ktoś ci zadaje pytanie czy robiłeś formę na bombie, to nie masz ochoty przyznawać się do tego, że waliłeś sobie w dupę, więc mówisz, że nie. Ale po #!$%@? wychodzić przed szereg i samemu insynuować, że to tylko zajebista dieta, ciężki trening, wyrzeczenia, skoro widziało to pełno ludzi, którzy znają prawdę xD
#mirkokoksy #rakcontent
Pobierz Kenteris - Mój dawny znajomy z siłowni dodał to na fb. Byłoby spoko, gdyby nie fakt, ...
źródło: comment_Aod93WhDRLclHGHTXhXy091h5W9neHpg.jpg
  • 29
@Kenteris: Mnie z kolei śmieszy inna rzecz, te wszystkie koksy, mówią o tym ile ich dana sylwetka kosztowała wyrzeczeń itp. Jaka to ciężka praca. A szczerze mówiąc 95% osób niby trenerów, nawet nie wie co to ciężki trening, nie ma pojęcia o prawidłowo wyglądających planach, absolutne ZERO. A sylwetkę mają zrobioną po prostu towarem i tyle.

Nie raz widziałem gości na siłowni, którzy naprawdę wyglądali cały czas tak samo, słabo, bo
Mnie z kolei śmieszy inna rzecz, te wszystkie koksy, mówią o tym ile ich dana sylwetka kosztowała wyrzeczeń itp.


@IntruderXXL: A mnie śmieszy, że przeciętny suchoklates wierzy, że samą apteką można zrobić formę, nawet leżąc na kanapie i jedząc ciastka;)

A szczerze mówiąc 95% osób niby trenerów, nawet nie wie co to ciężki trening, nie ma pojęcia o prawidłowo wyglądających planach, absolutne ZERO.


@IntruderXXL: Skad te statystyki?
@IntruderXXL: no właśnie dokładnie taki był ten mój znajomy. Dość długi czas go widywałem na siłowni i generalnie zawsze wyglądał tak samo. Miał trochę mięśnia, ale wiadomo - było to przykryte pod nie jakimś ogromnym, ale jednak tłuszczykiem. I nagle jeb. Zaczął się zmieniać niemal z treningu na trening. Widywałem go raz na 2, 3 tygodnie to za każdym razem wyglądał inaczej, coraz bardziej wycięty. A potem wmawia, że to ciężki
Na odpowiednich środkach nawet z #!$%@?ą dietą, czy po prostu jej brakiem i tak zbudujesz niezłą formę


@Kenteris: O, pokażesz mi taki przykład? Pytam o formę jako wyglad i formę jako osiągi.

Że trenerzy to raki to też nie jest jakaś tajemnica.


@Kenteris: Wiem. Zastanawiam się tylko skąd to przekonnie, że aż 95% trenerów to ludzie po weekendowych kursach.
@rdza: Nie chodzi o lezenie na kanapie ale o to ze bodziec potrzebny do przyzwoitych efektow na koksie jest maly a na pewno nieporownywalnie mniejszy niz dla naturala a te fitness zjeby na insta robia z siebie jakichs meczennikow. @IntruderXXL: ma racje, sam chodzilem na silke z utytulowanym kulturysta a jego trening byl slabszy niz ten ktory robia suchoklatesy jak dojda do 90% w 5x5 (chyba ze akurat nagrywal filmik
@rdza: Chłopie bo siedzę trochę w temacie, widzę co robią nawet uznani w środowisku trenerzy, wiem jakie plany rozpisują itp. A że o treningu trochę wiem, to czasami jestem w ciężkim szoku że ktoś jest respektowany w środowisku, a #!$%@? wie.

No ale to też odzwierciedla poziom tego środowiska :)
Nie chodzi o lezenie na kanapie ale o to ze bodziec potrzebny do przyzwoitych efektow na koksie jest maly a na pewno nieporownywalnie mniejszy niz dla naturala a te fitness zjeby na insta robia z siebie jakichs meczennikow.


@crespo: Co wciąż nie oznacza, że jeśli walisz koks nie musisz nic robić, bo forma i tak będzie.

Chłopie bo siedzę trochę w temacie, widzę co robią nawet uznani w środowisku trenerzy, wiem
@rdza: > O, pokażesz mi taki przykład? Pytam o formę jako wyglad i formę jako osiągi.

Ale przykład konkretnej osoby? Znam osobiście takich ludzi. Inny koleś z mojej siłowni też ostro się wyrobił, sam wprost się nie przyznał, no ale widać, że też mu sterydy pomagały. Za to w prywatnej rozmowie gdy rozmawialiśmy o diecie, to mówił, że nie pilnuje jej jakoś rygorystycznie, że często zdarzają mu się napady na KFC,
Ale przykład konkretnej osoby? Znam osobiście takich ludzi.


@Kenteris: Oooch, proszę Cię o konkrety a Ty znów piszesz ogólnikami. Podaj jakieś nazwisko ze sceny (niekoniecznie pro), a nie przykład znajomego kota babci sąsiada.
@rdza: ale ja nie mówię o profesjonalnych kulturystach, bo tutaj nie zaprzeczam - żeby wejść na tak wysoki poziom, trzeba zazwyczaj i koks i dietę i odpowiedni trening. Ale każdy sterydziasz ma ambicję wyglądać jak kulturysta? Większość zadowala się zwyczajną, fajną, plażową sylwetką, z lekko zarysowanym brzuchem, trochę odstającą klatą, drobną waskularyzacją.
@rdza: Wiesz po twoich wypowiedziach widzę że w temacie nie siedzisz, może go dopiero "liznęłaś" i tyle.

Nawet wielu kulturystów, naprawdę wygrywających jakieś zawody (nie mówię o czołówce świata, rzecz jasna), treningowo wypada bardzo blado, mają #!$%@? plany i brak wiedzy treningowej. Oczywiście mają dopięte diety i koks, ale trening nie. Treningowo jest dno i metr mułu.

I pomimo że tak #!$%@? są treningi wyglądają naprawdę dobrze, a osoba naturalna w
Wiesz po twoich wypowiedziach widzę że w temacie nie siedzisz, może go dopiero "liznęłaś" i tyle.


@IntruderXXL: Daruj sobie personalne wycieczki.

Nawet wielu kulturystów, naprawdę wygrywających jakieś zawody (...) I pomimo że tak #!$%@? są treningi wyglądają naprawdę dobrze


Podaj nazwiska.
@Kenteris:

Ja wiem co to znaczy dociąć sixpacka, żył na klacie i na plecach jako natural i to osoba, które ma żonę, pracę, firmę i życie. Nieskromnie chyba wyciągałem tylko ile to tylko technicznie możliwe jako natty w tak krótkim czasie i z takiego pułapu startowego (oczywiscie wliczam w to błędy, które TRZEBA popełnić po drodze). Jeśli ktoś mówi to izi to ... ( ͡° ͜ʖ ͡°).