Wpis z mikrobloga

Pamiętam jak mój były opisywał tutaj swoje perypetie związane ze mną, ileż to mirków doradzało żeby mnie rzucił bo #bolecnaboku i w ogóle, wiadra hejtu.
I wiecie co, wykopowi eksperci? Mieliście rację, diagnoza postawiona poprawnie.


On od trzech lat wiedzie prym pod tagiem #przegryw a ja z moim bolcem biorę ślub w maju Czasem miłość nie wybiera. I pomyśleć, że założyłam wtedy #tinder tylko z ciekawości co to za nowa apka :P

Tak mi się przypomniało w związku z ogólnym poruszeniem jakie wywołał bait tego gościa, którego laska niby zdradziła. Nie każda loszka to c00rva, niektóre się po prostu #!$%@?ą w innych i będą żyły długo i szczęśliwie u boku swojego nowego TŻ.
Dzisiaj zaczęłam oglądać sukienki i jak schudnę, to na swoim ślubie będę wyglądać jak milion dolarów i zrobimy #mirkowesele :D
#logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #zwiazki #przemyslenia
  • 188
mirków doradzało żeby mnie rzucił bo #bolecnaboku i w ogóle,

wiadra hejtu.


Hejt to nieuzasadniona krytyka. Jeśli oni dobrze "zdiagnozowali" problem (czyli Twoje puszczanie się) to nie jest hejt tylko uzasadniona krytyka Twojej postawy.

I wiecie co, wykopowi eksperci? Mieliście rację, diagnoza postawiona poprawnie.

niczego nie żałuję


Czekaj, czyli zdradzałaś faceta, zraniłaś drugiego człowieka i nie żałujesz tego? Pogratulować silnych zasad moralnych.

Nie każda loszka to c00rva,


@KinderCzekolada: No nie każda,
@KinderCzekolada: Zarzuteczka w pyte, ale odpowiem ci na serio, bo nie mam co robić ¯\_(ツ)_/¯

Nikt normalny (nawet z tagu #przegryw) nie nazwie cie coorva dlatego, że zakochałaś się w innym i dla niego rzuciłaś swojego chłopaka. Jakkolwiek to nie brzmi śmiesznie...serce nie wybiera i nie mamy na to wpływu.
Mamy jednak wpływ na to, czy zachowamy się w całej sytuacji jak człowiek z RiGCzem, pogadamy z obecnym partnerem i