Wpis z mikrobloga

Czego żałuję, to zrobienie kiedyś konta fake-chada na tinderze. To przejechało się jak walec po mojej psychice, nie warto było tego robić. Ta świadomość ze ktoś jest w stanie ogarnąć całonocny seks, gdy nie jesteś w stanie zwyczajnie umówić się z dziewczyną na kawę/spacer. Ja wiem że przystojni zawsze mieli łatwiej, ale przez takie aplikacje ta różnica zrobiła się wielka jak kosmos.
PS1: Było tego więcej.
PS2: Żadna dziewczyna nie została wystawiona na spotkanie, typu że został podany zły adres albo czekała gdzieś na rynku.
#przegryw #tfwnogf #stulejacontent #feels #zalesie #depresja #tinder #gowowpis
hauser15 - Czego żałuję, to zrobienie kiedyś konta fake-chada na tinderze. To przejec...

źródło: comment_q0EQNHwf4jkEtLxVO0ezPnwwfq7uhNRY.jpg

Pobierz
  • 85
@hauser15: własnie warto było to zrobić by poznać jak dzialają różowe, czym sie kierują i jakie naprawdę są. Bo do tej pory siedziałeś w strefie #!$%@? bajek o wnętrzu i bogatym charakterze, teraz już znasz prawdę, a że bolesna? To jest życie. Może na planecie inceluton dziewczyny nie patrzą na wygląd a na pryszcze i niesymentryczną twarz. Na planecie Ziemnia jest inaczej.
gnije z takich naiwniakow jak ty, myslacych ze takie laski sa tylko na tinderze

@Pawlikowski-33: chłopie #!$%@?, gdzie ja napisałem, że tylko na tinderze? Napisałem, że tam jest ich skupisko, nawet debil się zorientuje, że te samo cipy na codzień są na pierwszy rzut oka ułożone. Przestań #!$%@?ć.
@SpokojnyPan: @Pawlikowski-33: @hauser15 @pijekubusplay: Żadnych poprawek brać nie trzeba. Mieszkałem swego czasu w akademiku, i było tam jak na tym tinderze. Przystojni kolesie potrafili ogarnąć sobie laskę do łóżka na imprezie w ciągu paru minut. Było to o tyle zabawne, że te same laski spotykały się również z innymi facetami, i potrafiły zgrywać zupełnie inne: stonowane, spokojne, wrażliwe i delikatne, a jednocześnie owijać sobie wokół palca gościa który myślał,