Wpis z mikrobloga

Czego żałuję, to zrobienie kiedyś konta fake-chada na tinderze. To przejechało się jak walec po mojej psychice, nie warto było tego robić. Ta świadomość ze ktoś jest w stanie ogarnąć całonocny seks, gdy nie jesteś w stanie zwyczajnie umówić się z dziewczyną na kawę/spacer. Ja wiem że przystojni zawsze mieli łatwiej, ale przez takie aplikacje ta różnica zrobiła się wielka jak kosmos.
PS1: Było tego więcej.
PS2: Żadna dziewczyna nie została wystawiona na spotkanie, typu że został podany zły adres albo czekała gdzieś na rynku.
#przegryw #tfwnogf #stulejacontent #feels #zalesie #depresja #tinder #gowowpis
hauser15 - Czego żałuję, to zrobienie kiedyś konta fake-chada na tinderze. To przejec...

źródło: comment_q0EQNHwf4jkEtLxVO0ezPnwwfq7uhNRY.jpg

Pobierz
  • 85
  • Odpowiedz
@niezjemtego: bmi jest akurat mega "tolerancyjnee" i ludzie bedacy blisko gornej granicy juz czesto wygladaja niekorzystnie - po prostu bmi ma bardzo szerokie ramy

Ludzie mający jakąkolwiek nadwagę wg bmi juz naprawdę wyglądają kiepsko

U faceta nie wystarcza normalna waga, potrzebne są mięśnie - tzn zeby ktos stwierdził ze jest dobrze zbudowany, ale ogolnie najważniejsze jest by miec ładna twarz

Wybacz ale nie bede współczuć laskom ze nosza makijaz, to jest
  • Odpowiedz
@Pawlikowski-33: XDDD Dobra wez, bo chyba nawet nie probujesz zrozumiec co do Ciebie pisze. Masz wyhebane ze laski czuja sie niesoba w makijazu i boja sie bycia wysmiana od brzydkich kiedy ten makijaz beda musialy zmyc. Ile to razy slyszlam ze dziewczyny oszukuja makijazem. To jest #!$%@? przykre, bo sami wymagaja od nich mejkapu, ale jak juz bez, to hurr durr jak tak mozna oszukwiac.
Uzalaj sie dalej, ze laski maja
  • Odpowiedz
@niezjemtego: no juz bez przesady z ta brzydka, atrakcyjna kobieta nie wyglada jak gowno po zmyciu makijazu, jasne, ze jest roznica ale bez przesady, wielka #!$%@? krzywda im sie dzieje bo musza nalozyc na ryj jakies chemikalia wez sie ogarnij

ja sie nie uzalam, tylko przedstawiam fakty, mna sie kobiety nie interesuja bo nie jestem ALPHA, tak jak 95 % mezczyzn

spoleczenstwo wymaga ode mnie wszystkiego, od kobiet jedynie w miare
  • Odpowiedz
@Pawlikowski-33: zebys sie #!$%@? nie zdziwil jak roznie koboety wygladaja po zmyciu makijazu. Gdyby to bylo takie proste to wiekszosc by sie nje malowala. :)
A kobiety nie moga byc agresywne tak jak spoleczenstwo, noe moga zerowac na innych ludziach, powinny same umiec osiebie zadbac albo poprosic o pomoc kogos, ale rez zeby mogly kogos poprosic o bezonteresowan pomoc, a noe ze potem chodz sie ruchac albo hurr znowu mnie jakas
  • Odpowiedz
@Pawlikowski-33: nie no ja mam #!$%@? co z tym zrobisz, tylko irytuje mnie narzekanie bo cos tam i w sumie na tym sie konczy Twoja walka z przeciwnosciami losu. Mi tez nikt zadnej dupy pod nos nigdy nie podstawi ale nie zrzucam winy na to ze wygladam jak wygladam i nie jestem przykladem atrakcyjnej kobiety XD
  • Odpowiedz
@Pawlikowski-33: moze sprobuj traktowac kobiety jak ludzi i zamiast szukac dziury do wsadzania poszukaj kogos z kims sie zaprzyjaznisz a seks bedzie tylko dodatkiem. Nie wiem. Taki maly protip i ostatni bo cierpliwosc na biednych mireczkow wyczerpana.
  • Odpowiedz
@Pawlikowski-33: no to przestan z wygladem a zacznij cos soba reprezentowac, bo wszystkie swoje niepowodzenia zwalasz na kobiety, a zakladajac ze liczy sie dla nich tylko wyglad nie bedziesz w stanie pokazac nic innego tylko ten juz nudny wyglad.
  • Odpowiedz
@Pawlikowski-33: to daj cos z siebie skoro chcesz zeby kobiety ciebie pozadaly XD zarob hajs i sie lansuj. jestes gownem jesli chcesz od nich tylko tego i zalezy Ci wylacznie na ruchaniu. To dobrze ze zadna na ciebie nie leci skoro nie potrafisz ich docenic.
Juz mi nie zal Ciebie XD
  • Odpowiedz
@niezjemtego: chodzi o to ze kiepsko sie czuje z tym ze dla zdecydowanej wiekszosci kobiet jestem nieatrakcyjny, a to czy chce od nich tylko seksu to inna sprawa, jakos ALPHY tez czesto chca tylko tego i uchodzi im to na sucho
  • Odpowiedz
@Pawlikowski-33: uchodzi im to na sucho bo nie narzekaja. A to ze nie maja powodow do narzekania to #!$%@?, tez bym chciala byc modelka ale nie #!$%@? sie na laski ktore sa modelkami. Jak nie mozesz czegos dostac to sie po prostu z tym pogodz a nie udajesz ze Cie skrzywdzil los i #!$%@? na ludzi ktorym sie udalo.
  • Odpowiedz
@Pawlikowski-33: a to ze kobietom zalezy tylko na wygladzie i bez bycia 8/10 zadna Ciebie nie chce? Wytykanie kobietom ze maja wedlug Ciebie latwiej bo to i to? Zazdroscisz im wymyslonych sobie rzeczy i niepotrafisz sie pogodzic z tym ze nie jestes wyjatkowym specjalnym kwiatuszkiem niesprawiedliwie traktowanym i pokrzywdzonym przez swiat.
  • Odpowiedz
@niezjemtego: pomiedzy kobietami jest mniejsza przepasc jesli chodzi o powodzenie, pomiedzy laska 6/10 i 8/10 nie bedzie takiej przepasci jak pomiedzy kolesiem 6/10 i 8/10 takze teksty "tez bym chciala byc modelka" sa tutaj bez sensu

na nikogo nie #!$%@?, nie napisalem ze zadna mnie nie chce, chodzi mi tylko o to,ze bedac przecietnym moge liczyc tylko na zwiazki z rozsadku i zainteresowanie 1 % kobiet

no ale trudno, ich sprawa,
  • Odpowiedz