Wpis z mikrobloga

Czego żałuję, to zrobienie kiedyś konta fake-chada na tinderze. To przejechało się jak walec po mojej psychice, nie warto było tego robić. Ta świadomość ze ktoś jest w stanie ogarnąć całonocny seks, gdy nie jesteś w stanie zwyczajnie umówić się z dziewczyną na kawę/spacer. Ja wiem że przystojni zawsze mieli łatwiej, ale przez takie aplikacje ta różnica zrobiła się wielka jak kosmos.
PS1: Było tego więcej.
PS2: Żadna dziewczyna nie została wystawiona na spotkanie, typu że został podany zły adres albo czekała gdzieś na rynku.
#przegryw #tfwnogf #stulejacontent #feels #zalesie #depresja #tinder #gowowpis
hauser15 - Czego żałuję, to zrobienie kiedyś konta fake-chada na tinderze. To przejec...

źródło: comment_q0EQNHwf4jkEtLxVO0ezPnwwfq7uhNRY.jpg

Pobierz
  • 85
  • Odpowiedz
  • 0
@Tarec Na tinderze na swoim koncie sam odrzucam 8-10/10 z miejsca. Reszcie dziewczyn daje w większości lajki, bo rozumiem jak wyglądam. "Omijam" tylko dziewczyny mocno przy kości, bo ja sam jestem bardzo chudy i ja się bym z nią źle czuł, a ona ze mną.
Jak się pewnie domyślasz mam 0 par, bo mężczyźni są w stanie zejść z swoich oczekiwań, natomiast dziewczyny niekoniecznie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@hauser15: Jakbym miała lecieć u faceta na twarz i wzrost to bym szybciej się zabiła. Obojętnie jaki charakter i elo, bo jesteś ładny to będziemy parą?
  • Odpowiedz
@Twinkle: Oczywiście że nie, skrajności odpadają. Wiadomo że gdyby naprawdę źle cię traktował, nawet bił, zdradzał czy coś to od razu byś się z nim rozstała. Natomiast faktem jest, że przystojnemu pod względem braków w charakterze można wybaczyć zdecydowanie więcej, no i tylko taki wygląd jest w stanie zapewnić prawdziwe emocje.
  • Odpowiedz
@Pawlikowski-33: w miarę zadbana kobieta masz pewnie na myśli makijaż i jakieś fajne ciuszki, a facet wystarczy, że będzie czysty (umyte włosy, czyste i obcięte paznokcie) i ubierze jakieś tam przyzwoite ubrania, czyt. jakieś spoko spodnie i najzwyklejszą koszulkę. XD Ot co, tak kobiety mają łatwiej.
  • Odpowiedz
@niezjemtego: ciuchow w ogole nie bralem pod uwage, choc fakt - sa handicapem dla kazdego

bardziej chodzilo o normalna sylwetke, tzn nie bycie gruba swinia plus makijaz

jesli wg ciebie czysty facet uchodzi juz za przystojnego no to chyba zyjemy w innych rzeczywistosciach
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@hauser15: mój Boże, to takie niesamowite, że kobiety też lubią seks i to z przystojnymi kolesiami xD no szok po prostu xD
Bo faceci to wcale nie zwracają uwagi na mankamenty u kobiet i biorą jakąkolwiek, jaka się nawinie i nie mają żadnych wymagań :D
W chorym świecie żyjecie.
  • Odpowiedz
@Sanski: O czym ty #!$%@?, jesteś niedorozwinięty? Czy ja napisałem że to jest zaskoczeniem? Chodzi mi o skalę tego zjawiska, oczywiście że kiedyś też przystojni mieli taką przewagę, ale musieli się chociaż trochę postarać, zrobić cokolwiek - nigdy nie było takiej różnicy jak w 2018r., gdzie chad może to zrobić leżąc na kanapie, 2 kliknięciami na aplikacji.
Obśmiewam po prostu to #!$%@? świętoszek, jak to one tylko pod kołdrą ze swoich
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@hauser15: Nie mówię o tym. Chodzi mi o to, że dla mnie mój partner jest też najlepszym przyjacielem i możemy sobie gadać godzinami o fizyce, geografii, medycynie czy czymkolwiek innym. Nie wyobrażam sobie być w związku z kimś, kto nie pociąga mnie intelektualnie. A uwierz, mój facet do najprzystojniejszych (obiektywnie) nie należy.
  • Odpowiedz
@Pawlikowski-33: Spoko ciuchy sa wliczane do dbania o siebie. I nie mam na mysli jakichs super mega drogich, tylko schludnych.
A czysty facet dostaje milion punktow, bo, uwierz, mozna sie czystoscia wyrozniac od duzej liczby facetow. Nie mowie, ze jak sie jest czystym to od razu na okladki magazynow, sciagam majtki czy cos, tylko ze wtedy taki facet ma wieksze szanse, ze nie bedzie odpychal kobiety. Tylko wtedy trzeba sie tez
  • Odpowiedz
@Twinkle: Piszesz że do najprzystojniejszych nie należy, ale tobie się podoba, tak? Może jest po prostu średni, taki chłopak może jeszcze spróbować powalczyć osobowością. Natomiast brzydki jest spisany na straty, co jest akurat zrozumiałe.
  • Odpowiedz
@niezjemtego: ok, ale czysty facet z przecietna twarza wciaz bedzie 5/10

i powiem tak - kobiety i tak maja farta z tym makijazem, wiem, ze to zabiera czas, ale mimo wszystko wolalbym poswiecic te pol godziny rano zeby wskoczyc wyzej te dwa punkty w skali 1-10

co do bycia gruba swinia - coz, nadwaga u ludzi rosnie, jak popatrzysz na zdjecia ludzi z lat 80-90 to tam grubasow nie ma, takze
  • Odpowiedz
@Pawlikowski-33: no i z tym makijazem wiedza, ze tak normalnie nie wygladaja i stres pozniej bo kiedys ten makijaz trzeba zmyc, nie ma sie go caly czas na twarzy, a i cera sie psuje. No i pieniazki. Pedzle, bazy, podklady, pudry, rozswietlacze, bronzery, maskary, eyelinery, roze, cienie, pomady, pomadki, korektory. To jest w #!$%@? hajsu wydanego czesto tylko po to, zeby ktos dziewczyny szanowal, bo "o siebie dba".
A 5/10 to
  • Odpowiedz