Wpis z mikrobloga

Czołem wszystkim Mirkom i Mirabelkom! Mam na imię Mateusz, mam 20 lat i właśnie wydałem książkę we współpracy z absolwentami Harvard Business School - z tego tytuły organizuję małe #rozdajo ! Do wygrania dwa egzemplarze książki z wysyłką na wskazany przez zwycięzców adres. Jedna książka zostanie rozlosowana między osobami plusującymi ten wpis, natomiast drugi egzemplarz dostanie osoba, której komentarz pod tym postem opisujący co zmieniłaby w swoim życiu w przeszłości, gdyby miała obecną wiedzę, dostanie najwięcej plusów. Zwycięzcy zostaną wyłonieni jutro o godzinie 23.

"Gdybym wiedział wcześniej" to jedyna taka pozycja na polskim rynku wydawniczym - ponad 300 stron przemyśleń absolwentów Harvardu oraz rad na temat kariery, finansów i życia osobistego, daje nam unikalny wgląd w umysły prezesów wielu światowych korporacji, polityków i wybitnych działaczy społecznych. Polskie wydanie jest trzecim na świecie (po amerykańskim i chińskim), ale jednocześnie jest też tym najbogatszym - książka rozszerzona została o ilustracje, komentarze, dodatkowy rozdział, nową szatę graficzną oraz rozszerzone wprowadzenie i zakończenie!

Jeżeli jesteście zainteresowani wejdźcie na gdybym.pl i już teraz dowiedźcie się więcej na temat książki.

#ksiazki #literatura #czytajzwykopem #polska #gdybym
itsatrap - Czołem wszystkim Mirkom i Mirabelkom! Mam na imię Mateusz, mam 20 lat i wł...

źródło: comment_71YVLkOPTAnTLncqBWYBX8TYoTP7SYpb.jpg

Pobierz
  • 358
  • Odpowiedz
@itsatrap: Gdybym wiedział wcześniej jak bardzo żałować będę wyboru studiów medycznych, już w gimnazjum, na fali zainteresowania Minecraftem napisanym w Javie, zacząłbym się jej uczyć tak aby kończąc liceum znać ją na całkiem dobrym poziomie i jako konsekwencję poszedł na kompletnie inne studia - informatykę na polibudzie
  • Odpowiedz
@Cayar: wyszłam.
Wydaje mi się, że najważniejsze są dwa czynniki - otoczenie i Twoje podejście. Decyzja o rzuceniu była ze mną od jakichś dwóch lat. W sensie dwa ostatnie lata kiedy paliłam miałam już tę świadomość, że wystarczy, marnuje siebie, swoje życie i czas. Ale rzucić udało mi się dopiero kiedy w zupełności odcięłam się od wszystkich znajomych (praktycznie każdy z moich znajomych palił). Miałam o tyle łatwo, że wyprowadziłam
  • Odpowiedz
@lbalec: Będzie dzisiaj późniejszym wieczorem sekcja na stronie książki z przykładowymi stronami książki! Myślałem, że zdążę na godz. 20, ale ogromne zainteresowanie Was wszystkich sprawiło, że ledwo nadążam z pracą.
  • Odpowiedz
Nauczyłbym się szybciej podejmować decyzje. Niestety często łapię się na tym, że w świecie mnogości wyboru zbyt długo rozważam każdą z opcji marnując na to czas. Chcę aby decyzja była najlepsza możliwych podczas gdy okazuje się, że ważniejsze w życiu jest szybkie działanie i proaktywność niż czekanie na najlepszy moment ze wszystkim.

Gdybym był młodszy, uczyłbym się rzadkiego, europejskiego języka - szewdzkiego, duńskiego lub jakiegoś innego i z miejsca mógłbym rozdawać karty
  • Odpowiedz
@Gruzin002: Skontaktowałem się z właścicielem praw do oryginalnego wydania książki, Panem Arthurem W. Buerkiem, a ten zaufał mojej wizji rozszerzonego wydania polskiego i umożliwił mi wydanie książki w Polsce.
  • Odpowiedz
@itsatrap: Rozumiem, ale niestety klienci patrzą - tym bardziej, że dostaje się to stronę po kliknięciu na "Start". W każdym razie - oczywiście życzę powodzenia - pewnie masa pracy włożone w całość.
  • Odpowiedz
@lbalec: Da się zamówić książkę z poziomu strony głównej sklepu, wystarczy przewinąć troszeczkę w dół i jest książka jako produkt :) Masa pracy włożona faktycznie, ale niestety dużo ludzi tutaj zarzuca mi oszustwo, bo znaleźli oryginalną stronę książki, gdzie absolwenci udostępnili część rad za darmo. Właściciel praw do oryginalnego wydania umożliwił mi jej wydanie w Polsce bo wierzył, że w pozytywny sposób ją rozszerzę i dzięki temu przybliżę dorobek życia
  • Odpowiedz
@itsatrap: Co bym zmienił w swoim życiu w przeszłości? Ciężko mi powiedzieć patrząc przez pryzmat w miarę dobrych decyzji życiowych. Zawsze można mowić że „mogłoby być lepiej” ale nie odbieram tego tak. Z każdym dniem człowiek uczy się życia i to doświadczenie jest bezcenne, grunt aby na dupie nie siedzieć bo od siedzenia to tylko dupa boli. Z tych biznesowych to pewnie wspomniałbym o bitcoinie gdzie tak naprawdę w wieku
  • Odpowiedz