Wpis z mikrobloga

Czołem wszystkim Mirkom i Mirabelkom! Mam na imię Mateusz, mam 20 lat i właśnie wydałem książkę we współpracy z absolwentami Harvard Business School - z tego tytuły organizuję małe #rozdajo ! Do wygrania dwa egzemplarze książki z wysyłką na wskazany przez zwycięzców adres. Jedna książka zostanie rozlosowana między osobami plusującymi ten wpis, natomiast drugi egzemplarz dostanie osoba, której komentarz pod tym postem opisujący co zmieniłaby w swoim życiu w przeszłości, gdyby miała obecną wiedzę, dostanie najwięcej plusów. Zwycięzcy zostaną wyłonieni jutro o godzinie 23.

"Gdybym wiedział wcześniej" to jedyna taka pozycja na polskim rynku wydawniczym - ponad 300 stron przemyśleń absolwentów Harvardu oraz rad na temat kariery, finansów i życia osobistego, daje nam unikalny wgląd w umysły prezesów wielu światowych korporacji, polityków i wybitnych działaczy społecznych. Polskie wydanie jest trzecim na świecie (po amerykańskim i chińskim), ale jednocześnie jest też tym najbogatszym - książka rozszerzona została o ilustracje, komentarze, dodatkowy rozdział, nową szatę graficzną oraz rozszerzone wprowadzenie i zakończenie!

Jeżeli jesteście zainteresowani wejdźcie na gdybym.pl i już teraz dowiedźcie się więcej na temat książki.

#ksiazki #literatura #czytajzwykopem #polska #gdybym
itsatrap - Czołem wszystkim Mirkom i Mirabelkom! Mam na imię Mateusz, mam 20 lat i wł...

źródło: comment_71YVLkOPTAnTLncqBWYBX8TYoTP7SYpb.jpg

Pobierz
  • 358
  • Odpowiedz
@itsatrap: gdybym wiedział wcześniej żeby nie marnować czasu to by mnie tu nie było. Ale jestem. Ale nie mam ochoty dalej marnować. Daj mi namiar na ebooka (może być chomik, może być płatne ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@itsatrap: Gdybym wiedzial wczesniej... Shit przeciez wiedzialem tylko nie sluchalem, wiec w zyciu sie na bledach wszystkiego nauczalem.. Ale juz mi lepiej... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Ludzie jak maja 20 lat to ledwo co opuscili liceum i nie wiedza co w zyciu robic, ogolnie sa jeszcze dzieciakami i mysla tylko o imprezach, a tutaj ksiazke typ wydał ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz