Wpis z mikrobloga

Czołem wszystkim Mirkom i Mirabelkom! Mam na imię Mateusz, mam 20 lat i właśnie wydałem książkę we współpracy z absolwentami Harvard Business School - z tego tytuły organizuję małe #rozdajo ! Do wygrania dwa egzemplarze książki z wysyłką na wskazany przez zwycięzców adres. Jedna książka zostanie rozlosowana między osobami plusującymi ten wpis, natomiast drugi egzemplarz dostanie osoba, której komentarz pod tym postem opisujący co zmieniłaby w swoim życiu w przeszłości, gdyby miała obecną wiedzę, dostanie najwięcej plusów. Zwycięzcy zostaną wyłonieni jutro o godzinie 23.

"Gdybym wiedział wcześniej" to jedyna taka pozycja na polskim rynku wydawniczym - ponad 300 stron przemyśleń absolwentów Harvardu oraz rad na temat kariery, finansów i życia osobistego, daje nam unikalny wgląd w umysły prezesów wielu światowych korporacji, polityków i wybitnych działaczy społecznych. Polskie wydanie jest trzecim na świecie (po amerykańskim i chińskim), ale jednocześnie jest też tym najbogatszym - książka rozszerzona została o ilustracje, komentarze, dodatkowy rozdział, nową szatę graficzną oraz rozszerzone wprowadzenie i zakończenie!

Jeżeli jesteście zainteresowani wejdźcie na gdybym.pl i już teraz dowiedźcie się więcej na temat książki.

#ksiazki #literatura #czytajzwykopem #polska #gdybym
itsatrap - Czołem wszystkim Mirkom i Mirabelkom! Mam na imię Mateusz, mam 20 lat i wł...

źródło: comment_71YVLkOPTAnTLncqBWYBX8TYoTP7SYpb.jpg

Pobierz
  • 358
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@izkYT: Nie jest to wałek :) Każdy może mnie zidentyfikować po imieniu i nazwisku oraz znaleźć wpis mojej firmy w ewidencji działalności gospodarczej. Nie ukrywam gdzie mieszkam ani nie ukrywam swojej osoby :D
  • Odpowiedz
Jak zapewne część osób tutaj - powiem, że gdybym wiedziała jak wygląda obecny rynek pracy to bym poszła na inny kierunek studiów, mimo iż kierunek który wybrałam nie jest zły i sprawia mi dużo przyjemności to jest obarczony duża odpowiedzialnością i nieadekwatną to tego pensją. Po drugie zdecydowanie lepiej bym się uczyła, nie tylko w liceum, ale przede wszystkim na studiach. Teraz pracując w zawodzie zdaje sobie sprawę, że gdybym bardziej się
  • Odpowiedz
mam pdfa z netu za free i nawet za daremo mi sie nei chce czytać do końca, stek bzdur o tym ze ktoś tam by wiecej biegał i gadał z ludźmi i wiele dobrewgo zrobił ale wolał grać w gry.
  • Odpowiedz
Gdybym wiedział kiedyś to, co wiem teraz, byłbym zupełnie innym człowiekiem, ale wtedy przecież nie byłbym sobą, więc skąd bym miał to, co wiem wiedzieć?
  • Odpowiedz
Do 20 roku życia nic bym nie zmieniał. Młodość, bezstroskość, zauroczenia, mało znaczące problemy nastolatków. Po 20stce wiele bym zmienił. Poszedł bym na te same studia, które poszedłem, ale od razu zapisał się do jakiegoś koła naukowego, chodził na dodatkowe zajęcia itp. I praktyka, praca. Przede wszystkim doświadczenie. Nawet gównoprace, nawet darmowe staże, bo wiedza, doświadczenie, kontakty, perspektywy = owoc w przyszłości.

Może to brzmieć na idiotyczny kołczing, ale ustalałbym dalekosiężne REALNE
  • Odpowiedz