Wpis z mikrobloga

Stare chłopy wysyłały młodego do najcięższych robót. Ten się w końcu zbuntował i ładnie im powiedział, że skoro pracują na tym samym stanowisku, za takie same pieniądze, to niech robią to samo, co on.
Po pracy zebrali się w czterech i mu #!$%@?.

Roszczeniowy millenials poszedł na L4, a reszta na dyscyplinarkę.

#pracbaza #staredziady #janusze
  • 74
  • Odpowiedz
@Mis_Kudlacz miałem podobnie na praktykach studenckich. Akurat ja pomagałem przy spawaniu światłowodów, zabezpieczaniu chowaniu ich do mufy, sprawdzenia czy git i tyle. Goście, którzy przyjechali kopać dalej powiedzieli, że skoro młody jest to pokopie. Jedyne co odpowiedziałem to, że moge ich pokopać po głowie. Dobrze, że byłem pod opieką kiero, który był ze mna xD
  • Odpowiedz
@tomwolf: Takie #!$%@?, poznałem wielu wartościowych i inteligentnych ludzi z tej generacji, a wśród młodych masz pełno sebiksów i karyn.


Myślisz że kiedyś takich nie było? Margines zawsze był i zawsze zataczał ten sam cykl:
1. Kozaczenie
2. #!$%@?
3. Uspokojenie
  • Odpowiedz
@Mis_Kudlacz: też kiedyś nosiłem jakieś rusztowania, typy stali i podawali a ja zaniosłem kilka i zorientowałem się że coś jest nie tak.
- a wy nie nosicie?
- yy, noo, yy
No i zaczęli nosić. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Myślisz że kiedyś takich nie było?


@Okex: Jakim cudem wymyśliłeś sobie, że myślę, że kiedyś takich nie było? odnosiłem się do tego, że wykopki uważają kolektywistycznie starsze pokolenie za bezwartościowe, nie zwracając uwagi na to, co reprezentuje sobą młode pokolenie, ani na to, że ludzi należy oceniać indywidualnie.
  • Odpowiedz
  • 17
@Mis_Kudlacz to pewnie te same dziady co jadą autobusem o 6 rano do roboty i od razu jebia Harnasia do ryja. Nie ma co oczekiwać po nich złożonych procesów myślowych.

Najgorsze to, że jak chce się na studiach czy wakacjach dorobić taka praca to się trzeba z taką patologia i biedą umysłową uzerac. A alternatywa dla 20 latka jest co? Słuchawka w call center albo jakiś makdonald. Obie rzeczy chyba jescze #!$%@?.
  • Odpowiedz
@JulienSorel:

ja się dziwie, ze chłopak 20 letni dał się obić jakimś Januszom w wieku 60+ (pisałeś ze rocznik 50+). Przecież oni po jednym strzale złoża się jak scyzoryk. Chyba ze młody wazy 50 kg, ale to nie pracowałby na magazynie

Może i pijaczury, ale nie znam kogoś, kto pracując na budowie nie miałby dynamitu w łapach od dźwigania pustaków. Nawet jeśli nie ma bardzo rozbudowanych mięśni.
  • Odpowiedz
  • 4
Halo, czy jest na sali jakiś Mirek, który kończył w ostatnich kilku latach technikum informatyczne i robił kwalifikację E.14 (związaną ze stronami/aplikacjami internetowymi oraz bazami danych)?
Chciałbym zadać jedno pytanie :) - nie chcę pisać już we wpisie, żeby nie odpowiadały osoby, które nie mają pojęcia w temacie tylko chcą coś napisać, pytanie napiszę w komentarzu jak się ktoś pojawi

#informatyka #technikum #szkola #edukacja #pytanie
  • Odpowiedz