Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Od poczatku roku spotykam sie z dziewczyna 10 lat mldsza ode mnie (ja lvl 33). Luzna, niezobowiazujaca relacja. Dziewczyna wyglada na 17, kumplom na jej widok swieca sie oczka, wiec w sumie jestem zadowolony z takiego ukladu ALE nigdy sama z siebie do mnie nie napisze z pytaniem co u mnie, jak sie czuje, czy wszystko w porzadku. Pytalem sie dlaczego tak robi to stwierdzila, ze jak bede miec jakis problem to wyslucha i wesprze na tyle ile bedzie w stanie. #!$%@? mnie takie olewcze zachowanie, ale #seksy sa zajebiste.
Jak to rozegrac?

#rozowepaski #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
  • 23
@AnonimoweMirkoWyznania: niczym się nie przejmuj, tylko korzystaj, zanim jej się nie znudzisz. Elo.
@NocnyM: gośc przeżywa kryzys wieku średniego w ten żenujący sposób, że wyrywa jakieś małolaty, żeby zaimponować kolegom. Rany, dobrze, że mnie to ominęło, bo się bałem, że w pewnym wieku to nieuniknione.
Tak, czy owak, gość jednak ma dysonans, bo by chciał może czegoś więcej, a może nie, a lasce atarczy ruchanko i wyjście na piwo, na